Twitter pracuje nad przyciskiem "zapisz na później"

Twitter pracuje nad przyciskiem “zapisz na później”

Opublikowano 11.10.2017 10:21 - 1


Twitter jest źródłem inspiracji i ciekawostek chyba na każdy temat. Do tej pory, aby “zachować” interesującego tweeta konieczne było jego polubienie lub “podanie dalej”. Już niedługo może to ulec zmianie.

Programiści twittera pracują nad specjalnym przyciskiem zakładek, który pozwala zapisać tweeta i odczytać go później w dowolnym momencie w specjalnie przygotowanej sekcji. Wszystko zostało pokazane na poniższym wideo.

Nowa funkcja ucieszy szczególnie tych użytkowników, którzy na Twitterze poszukują ciekawych treści i bez problemowo, będą mogli do nich w prosty sposób powrócić. Zapisane treści prawdopodobnie (bo to jeszcze nieoficjalna informacja) nie zgłoszą autorowi informacji o dodaniu treści do zakładek.

Twitter w ostatnim czasie wprowadza całkiem sporo zmian. Rozszerzenie limitu znaków z 140 do 280 (jak na razie tylko dla niektórych użytkowników), jednorazowa publikacja tweetstorm. W takim razie, kiedy nastąpi możliwość edycji opublikowanych tweetów? Tego niestety nie wiemy, dalej czekamy.

Autor: Mateusz Zych

Wieści z Rozładowani.pl