Wiele wskazuje na to, że właśnie doczekaliśmy się Twittera… na abonament. Oczywiście darmowa wersja dalej będzie dostępna, ale jeśli będziemy chcieli skorzystać z nowych funkcji, to zapłacimy za to 2,99$ miesięcznie. Plan subskrypcji nazywa się „Twitter Blue”.

Opcja wykupienia abonamentu jest już dostępna w systemie iOS w App Store. Pozwala ona na aktywowanie subskrypcji. Na razie nie jest ona możliwa do wykupienia, ale jest widoczna, co może oznaczać, że Twitter lada dzień uruchomi abonament.

Abonament Twitter Blue

Ale co nam da tak naprawdę ta opcja abonamentowa? To już chyba dla prawdziwych fanatyków tego portalu społecznościowego, bo za opłatę 2,99$ dostaniemy nowe funkcje. Pojawi się możliwość cofnięcia tweeta, co pozwoli na porządne przemyślenie tego, co napisaliśmy. Druga opcja to specjalny Tryb czytnika. Dla każdego, kto choć raz próbował przedrzeć się przez wątki na Twitterze, na pewno ta opcja będzie przydatna, bo pozwoli łatwiej odnaleźć się w długich tematach.

Czy warto wydać 3 dolce na dwie nowe funkcje? Może przekona Was to, że dodatkowo dostaniecie nowe motywy do wyboru, a także kilka ikonek ;)

Na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie opcja abonamentowa się pojawi, ale możliwe, że lada dzień, z racji na wspominane wyświetlanie się pakietów w systemach iOS.


Posłuchaj nas!