Posiadacze PS5, którzy szukają słuchawek bezprzewodowych do konsoli, mimo jeszcze młodego jej wieku, mają z czego wybierać na rynku. Jedną z najciekawszych propozycji są właśnie Turtle Beach Stealth 600 Gen 2 – bezprzewodowe i dostosowane do wymogów konsoli nowej generacji Sony.

Słuchawki Turtle Beach Stealth 600 Gen 2 sprzedawane są w prostym i estetycznym opakowaniu, na którym wyróżniono najważniejsze zalety zestawu. To m.in. 15 godzin pracy na jednym ładowaniu, wygodne dopasowanie do głowy, precyzyjne sterowanie ustawieniami przy pomocy fizycznych pokręteł i przycisków czy wysuwany mikrofon.

Wewnątrz pudełka, oprócz samych słuchawek, znajdziemy adapter do podłączenia z konsolą, kabel USB-C oraz zestaw instrukcji. Zestaw podłączamy z PS5 lub PS4 przy pomocy odbiornika przypominającego pendrive na USB. Czynność ta jest banalnie prosta, a konsola momentalnie wykrywa, że włączyliśmy dodatkowy odbiornik dźwięku.

Turtle Beach Stealth 600 Gen 2 Turtle Beach Stealth 600 Gen 2

Turtle Beach Stealth 600 Gen 2 – pierwsze wrażenia

Turtle Beach Stealth 600 Gen 2 po wzięciu do ręki robią bardzo dobre pierwsze wrażenie. Ich waga jest zauważalna, ale nie na tyle, aby mogła sprawiać problemy przy dłuższej grze. Użyte materiały są miłe w dotyku.

Od razu warto też zwrócić uwagę na design. Zestaw jest wręcz minimalistyczny jeśli porównać go z innym sprzętem gamingowym. To duży plus dla graczy, którzy nie przepadają za tandetną pstrokacizną. Zwłaszcza że matowa biel i ciemne wstawki dobrze komponują się z nowym dzieckiem Sony, czyli PlayStation 5. Biało-grafitowa kolorystka wygląda jakby była wręcz stworzona dla posiadaczy PS5.

A co z graniem przez dłuższy czas w tych słuchawkach? Jak sprawuje się mikrofon? Czy zestaw faktycznie wytrzymuje 15 godzin bez ładowania i spełnia inne obietnice producenta? To i jeszcze więcej będziecie mogli przeczytać w mojej recenzji. Pełne wrażenia z testów słuchawek Turtle Beach Stealth 600 Gen 2 już niebawem!

Turtle Beach Stealth 600 Gen 2 Turtle Beach Stealth 600 Gen 2