Turbodopalenie na poniedziałek: nowości Netflix na początek tygodnia

Opublikowano 11.01.2021 19:24 -


Nudny poniedziałek? Nic Wam się nie chce? Warto zerknąć, co wskoczyło na platformę Netflix. Zawsze to jakiś sposób na ogarnięcie tego beznadziejnego dla niektórych dnia tygodnia.

W bibliotece Netflix sporo nowości: seriale i filmy. Styczeń generalnie obfituje w dobre premiery, a kolejne miesiące będą jeszcze lepsze. Skupmy się jednak na tym, co zostało dodane na Netflix w ostatnich dniach.

Nowości Netflix na poniedziałek

Crack: Kokaina, korupcja i konspiracja

W trudnych ekonomicznie czasach popularność zyskuje tani i mocny narkotyk, który wywołuje kryzys zdrowotny, moralny i rasowy. Poznaj złożoną historię cracku w latach 80.

Brooklyn 9-9

Jake Peralta, zdolny, ale niezbyt dojrzały policjant z Brooklynu, musi nauczyć się przestrzegać zasad i współpracować z innymi — bo tego właśnie oczekuje nowy przełożony.

Kraina cudów

HISTORIA WULGARYZMÓW

Gospodarz tego niecenzuralnego programu — Nicolas Cage — przygląda się historii najpopularniejszych angielskich wulgaryzmów i bada ich wpływ na kulturę.

LUPIN

Zainspirowany przygodami Arsène’a Lupina złodziej gentleman Assane Diop obmyśla zemstę na zamożnej rodzinie, która wyrządziła niesprawiedliwość jego ojcu.

JAK POWSTAWAŁ „GAMBIT KRÓLOWEJ”

Fascynująca bohaterka. Przepiękne zdjęcia. Różne peruki dla każdego okresu. Gwiazdy, twórcy i ekipa odkrywają tajniki powstawania serialu o genialnej szachistce.

DALECY BLISCY

Aziz, który cierpi na kryzys wieku średniego, postanawia wreszcie zrobić coś, by uciec od swojej nudnej pracy, przyjaciół odludków i kłótliwej rodziny.

CZĄSTKI KOBIETY

Zakończony tragedią poród domowy doprowadza kobietę do skrajnego załamania. Pogrążona w głębokiej żałobie odsuwa się od partnera i rodziny.

Wieści z Rozładowani.pl