Tumblr jednak -przynajmniej ja to tak widzę- służy za świetnego hosta do multimediów, w końcu za darmo dają świetny i prosty edytor a dodatkowo nieograniczoną przestrzeń na dane. Dla kogoś początkującego bajka, dla tego kto wie ile kosztują serwery na których trzymamy masę obrazków (np new old stock) też. Na tumblr powstają już nawet płatne szablony. No nie można powiedzieć że popularny nie jest :)

tumblr

Teraz wspomniany wcześniej serwis odpalił usługę Tumblr TV. Nie jest normalna telewizja. Z racji iż na ich serwerach ląduje ogromna ilość multimediów, znajdują się tam też pokaźne zasoby gifów. Nowa usługa polega właśnie na losowym odtwarzaniu plików tego formatu, które się tam znajdują.

[s_button url=”https://www.tumblr.com/tv” target=”blank” style=”flat” background=”#3cbabe” size=”7″ center=”yes” radius=”0″ text_shadow=”0px 0px 0px #000000″]Tumblr TV[/s_button]

Dotychczas podobną opcję dało się znaleźć na Giphy, które doczekało się ostatnio aplikacji do Facebookowego mobilnego Messengera.

Osobiście lubię poświecić chwilę na odmóżdżenie się poprzez oglądanie takich właśnie głupot, a ostatnimi czasy coraz częściej używam gifów do odpowiadania :)