Tryb nocny na twitter.com

Tryb nocny na twitter.com

Opublikowano 11.09.2017 22:03 - 7


Twitter na urządzenia mobilne już od jakiegoś czasu oferuje tryb nocny, ale dopiero teraz programiści aplikacji postanowili przygotować wersję dla użytkowników komputerów.

Tryb nocny znany już, chociażby z nowej wersji YouTube jest dobrym sposobem na zrelaksowanie naszych oczu i pozbycia się zbyt białego podświetlenia. “Night mode” szczególnie jest przydatny, gdy pracujemy w nocy na komputerze lub w słabym oświetleniu. Jestem ogromnym fanem tego rozwiązania i uruchamiam ten tryb w każdej aplikacji (oczywiście, jeśli oferuję takiego udogodnienie). Tryb nocny de facto wykorzystuję o każdej porze dnia, czarne tło jest według mnie o wiele wygodniejsze.

Aby uruchomić tryb nocny na Twitterze, należy wcisnąć przycisk ze swoim zdjęciem profilowym i z rozwijanej listy wybrać „Tryb Nocny”.

Ciekawe, że do tej pory Twitter jest jedynym serwisem społecznościowym, który oferuje tego typu rozwiązanie. Mam nadzieje, że to kwestia czasu kiedy będziemy mogli przeglądać facebookowego walla lub google SERP-y w czarnym motywie.

Wieści z Rozładowani.pl