Jak weekend to i musi być przegląd premier Netflix. Teraz już jasno można powiedzieć, że jesień za oknem się rozkręca. Z jednej strony smutno, ale z drugiej strony – jest szansa na nadrobienie seriali, których nazbierała się całkiem pokaźna lista.

W tym tygodniu hitem oczywiście jest Sex Education sezon 3, który pojawił się dzisiaj na Netflix. Gillian Anderson powraca jako sex-edukatorka w świetniej formie. Dodatkowo sporo nowych odcinków innych seriali, a także kilka fimów. Zobaczcie zresztą sami!

Premiery Netflix wrzesień 2021

Sex Education sezon 3

Nieśmiały Otis o seksie wie naprawdę wiele — w końcu jego mama jest terapeutką. Zbuntowana Maeve proponuje mu więc udzielanie seksporad w szkole.

Nawet góry poruszę

Podczas zimowej wędrówki w górach gubi się syn emerytowanego oficera służb specjalnych. Ojciec nie cofnie się przed niczym i zaryzykuje wszystko, aby go odnaleźć.

Nieopowiedziane historie

W tętniącym życiem wielkim mieście samotni ludzie znajdują zaskakujące relacje i nieoczekiwane towarzystwo w trzech opowieściach o miłości, stracie i tęsknocie.

Chicago Party Aunt

Imprezowa ciotka Diane to niezła łobuziara, która sprytnie unika dorosłości i ma słabość do swojego szukającego własnej tożsamości siostrzeńca.

Północny bastion

Trzech marsylskich gliniarzy ma szansę rozpracować dużą siatkę narkotykową. Gdy jednak ich kluczowy informator formułuje poważne żądania, sytuacja się komplikuje.

Squid Game

Setki spłukanych graczy przyjmują dziwne zaproszenie do udziału w grach dla dzieci. Nagroda jest kusząca, ale stawka — przerażająco wysoka.

Upadek sezon 2 i 3

Aby zrozumieć motywy postępowania seryjnego mordercy, kryjącego się za maską wzorowego męża i ojca, detektyw Stella Gibson musi najpierw zmierzyć się z własnymi demonami.

Moi bohaterowie kowboje

Westerny pomogły Robinowi Wiltshire’owi przetrwać trudne dzieciństwo. Teraz pracuje w świecie ze swoich marzeń — szkoli ukochane konie do występów na dużym ekranie.

Schumacher

Ekskluzywne wywiady i archiwalne materiały filmowe wykorzystane w tym filmie składają się na intymny portret siedmiokrotnego mistrza Formuły 1 Michaela Schumachera.

Straszne historie

Alex musi co wieczór opowiedzieć historię z dreszczykiem. W przeciwnym razie na zawsze zostanie uwięziony z nową znajomą w magicznym mieszkaniu czarownicy.

Too Hot To Handle: Ameryka Łacińska

Reality show, w którym single z Ameryki Łacińskiej i Hiszpanii muszą zrezygnować z seksu. Abstynencja ma jednak dobrą stronę: 100 000 dolarów.

Seberg

W Los Angeles lat 60. aktorka Jean Seberg trafia pod lupę FBI z racji wspierania Czarnych Panter. Film na podstawie prawdziwej historii.

Szkoła przeklętych

Nauczyciel przyjmuje pracę w prywatnej szkole z internatem. Nie wie jednak, że dyscyplina wśród uczniów jest tam utrzymywana za pomocą groźnych sił nadprzyrodzonych.