Trello od teraz dostępny na Desktopy!

Trello od teraz dostępny na Desktopy!

Opublikowano 19.09.2017 9:53 - 1


Trello to jedno z najpopularniejszych narzędzi do zarządzania projektem. Praca bez niego, dla wielu zespołów pewnie jest już niemożliwa, a teraz może być jeszcze wydajniejsza, bo w końcu pojawiła się wersja na komputery osobiste.

Uwielbiam aplikację. Należy do tych ludzi, którzy mają średnio w jednym momencie uruchomione 30 kart w przeglądarce. Odnalezienie w tym gąszczu stron, tej jednej z Trello było nie lada wyzwaniem. Informacja o nowej aplikacji dostępnej na komputer bardzo mnie ucieszyła i jak to ładnie ujął producent – “The new kid on the block in your dock is here.”. Oczywiście “nowy dzieciak” już jest w moim docku.

Program, jeśli chodzi o wygląd to kopia wersji przeglądarkowej. Nowe funkcje to m.in. natywne powiadomienia, wsparcie dla macbookwego touch bara, praca na wielu oknach oraz nowe skróty klawiaturowe, które np. pozwalają szybko utworzyć nową tablicę. Myślę, że zarządzaniem “taskami” będzie o wiele wygodniejsze.

Nowe Trello to tak naprawdę zmodyfikowany projekt Paws for Trello, autorstwa Polaka Miłosza Falińskiego. Produkt programisty został wykupiony przez firmę Atlassian, aktualnego właściciela Trello. Twórca Paws for Trello współpracował z programistami Atlassiana przez kilka miesięcy przy adaptacji nowej wersji popularnego narzędzia.

Trello dostępne jest na systemy Windows oraz macOS.

 Trello na Windows

Autor: Mateusz Zych

Wieści z Rozładowani.pl