Trello dostępne offline, czyli słowem o 4 nowych funkcjach

Trello dostępne offline, czyli słowem o 4 nowych funkcjach

Opublikowano 10.02.2017 10:26 -


Gdybym został zapytan o swoje ulubione narzędzia do pracy, to nie miałbym problemów z ich wskazaniem. W puli z pewnością znalazło by się Trello, które cholernie funkcjonalne, pozwala naprawdę na jeszcze więcej. W chwili obecnej skonfigurowanych mam 7 boardów i każda z nich działa w zasadzie w inny sposób. Twórcy także nie próżnują i dostarczają, kolejne świetne funkcje, jeszcze bardziej zwiększając atrakcyjność swojego narzędzia. Cóż nowego tym razem?

Trello Offline

nie zobaczysz więcej tej reklamy jeśli do nas wrócisz :-)

Jedziesz sobie popularnym Pendolino, nagle znika Twój internet, to chyba żadne zaskoczenie? Sytuacja niestety dość częsta i bardzo irytująca. Jeśli jesteś użytkownikiem Trello, to brak sieci nie oznacza braku pracy z tym narzędziem. Jest ono teraz dostępne w wersji mobilnej urządzenia i co ciekawe, pozwala na wiele akcji. W praktyce to oznacza to, że  gdy odzyskasz połączenie z internetem, wszystkie Twoje zmiany zostaną zsynchronizowane z serwerem, bez utraty Twojej pracy.

Skróty klawiszowe

Funkcja Trello, która w tak szerokim zakresie chyba nie do końca jest znana użytkownikom Trello. Gdy patrzę na poniższą infografikę, ze wszystkimi dostępnymi skrótami, to wiem jak wiele nie wiem.

Integracja z Outlookami

To nowość, która ucieszy z pewnością użytkowników narzędzia Outlook, a właściwie wszystkich narzędzie o tej nazwie (a jest ich kilka). Z poziomu mejla będzie możliwość tworzenia nowych kart, bez konieczności opuszczania klienta pocztowe. Pisałem o tym kilka dni temu:

Użytkownicy Outlooka mają powód do radości, Trello przygotowało dla nich wtyczkę

Synchronizacja w jedną i drugą stronę

To kolejna interesująca nowość. Trello nie dość, że będzie pobierać informacje, ale także będzie je wysyłać. W praktyce to oznacza, że aktualizacja w Trello może nanieść zmiany w zewnętrznym, zintegrowanym narzędziu. Jak na przykład integracja z JIRA:

Dynamika zmian i pojawiających się nowośći jest naprawdę godna pochwały. Mam nadzieję, żę tak pozostanie, również w objęciach Atlassiana, który Trello kupił za kosmiczne pieniądze.

Wieści z Rozładowani.pl