Trailer The Last of Us 2 już jest! [wideo]

Opublikowano 7.05.2020 10:11 Aktualizacja: 13.05.2020 18:28 -


Długo, naprawdę bardzo długo musieli czekać fani The Last of Us na wydanie drugiej części kultowej już gry. Fabuła serii idealnie wpisuje się w obecne czasy, dlatego uważam, że szybko zdobędzie popularność. Właśnie udostępniono trailer to The Last of Us 2.

Premiera drugiej części gry już 19 czerwca 2020, zatem wakacje (jakby nie patrzeć) mogą rozpocząć się wspaniale. Nowy zwiastun wprowadza do fabuły The Last of Us 2 i zdradza trochę tajemnic.

Jak widać w grze dostępny będzie oficjalny polski dubbing, a próbka słyszalna jest w trailerze. Za nieco ponad miesiąc każdy z graczy będzie miał możliwość poznać losy Joela i Ellie.

The Last of Us Part II – informacje

Pięć lat po pełnej niebezpieczeństw podróży przez wyniszczone epidemią Stany Zjednoczone Ellie i Joel osiedli w Jackson, Wyoming. Życie w prosperującej społeczności tych, którym udało się przetrwać, dało im spokój i poczucie stabilności mimo nieustającego zagrożenia ze strony zarażonych i innych, bardziej zdesperowanych ocalałych. Gdy brutalne wydarzenie zakłóca ten spokój, Ellie wyrusza w drogę, by wywrzeć sprawiedliwą pomstę. Odławiając winnych jeden po drugim, musi zmierzyć się z niszczycielskimi skutkami swoich działań.

tlus

Wszyscy, którzy wyruszą w podróż wraz z Ellie, spośród sielskich gór i lasów Jackson napotkają nowe grupy tych, którzy przeżyli, będą wędrować przez nieznane, zdradzieckie lokalizacje oraz oglądać przerażające formy zakażonych. Ożywione przez najnowszą wersję silnika Naughty Dog postacie i otoczenie są bardziej realistyczne i pełne szczegółów niż kiedykolwiek.

Gra dostępna w przedsprzedaży z pakietem dodatków u wybranych partnerów handlowych i w PlayStation Store.

źródło: materiały prasowe

Wieści z Rozładowani.pl