Totalnie bije na głowę poprzednika - czyli Samsung Galaxy SIV pierwsze wrażenia

Totalnie bije na głowę poprzednika – czyli Samsung Galaxy SIV pierwsze wrażenia

Opublikowano 22.11.2013 14:27 - 4


Dopiero co wyszedł kurier a ja nadziwić się nie mogę. Trafił do mnie Samsung Galaxy SIV na okres testów, z czego bardzo się cieszę bo będę mógł go gruntowanie porównać chociażby z HTC One. Ciesze się tym bardziej, że będę mógł się odnieść do poprzednika SIV czyli ostatnio recenzowanego przeze mnie Samsunga Galaxy SIII. Jakie są moje pierwsze spostrzeżenia co do najnowszego z reprezentantów linii Galaxy S?

Otóż właściwie to jeszcze nie zdołałem umieścić w nim karty sim, ze względu na fakt że cały czas zachwycam się jego gabarytami i jakością wykonania ;-) Powiem Wam szczerze, że od pierwszego dotknięcia czuć, trzymając telefon w ręku, że między nim a poprzednikiem jest TOTALNA PRZEPAŚĆ jeśli chodzi o samo wykonanie. SGSIV zdecydowanie lepiej leży w dłoni, pewno za sprawą okalającej go aluminiowej(?) ramki, która nadaje urządzeniu wrażenia doskonałej jakości. Widać Samsung wyciąga wnioski z każdej poprzedniej generacji :-)

Kolejna rzecz, która była piorunująca to sam ekran, który świeci niesamowicie nasyconymi kolorami. Robi wrażenie, naprawdę – jednak w stosunku do ekranu HTC sprawia wrażenie nieco przerysowanego, groteskowego. Z pierwszych wrażeń to tyle, biorę się niebawem za testy a na blogu pojawią się dwie recenzje w nawiązaniu do tego telefonu; jedna charakteryzująca samo urządzenie jak i druga – pojedynek HTC One vs SGSIV.

Wieści z Rozładowani.pl