Jest to dobra okazja, aby powiększyć kolekcję swoich gier. Gra dostępna jest do pobrania za darmo do godziny 17:00, a później… pojawi się kolejna pozycja. Pobierajcie i grajcie!

TORCHLIGHT 2 ZA DARMO W EPIC GAMES STORE

POSTACIE

Dzięki czterem klasom do wyboru, masz do dyspozycji różne style gry. W każdą z nich możesz się wcielić zarówno w męskiej, jak i żeńskiej postaci — dowolnie dostosowując jej wygląd, by wyróżnić swojego bohatera.

TRYB WIELOOSOBOWY

Graj w trybie współpracy ze znajomymi przez sieć lokalną lub Internet za darmo. Dzięki naszym usługom wyszukiwania rozgrywek, dołączysz do wspólnej gry z ludźmi z całego świata.

OTWARTY ŚWIAT

Poznaj rozległy świat i wiele ciekawych miasteczek w Vilderan. Walcz w deszczu, śniegu, w dzień i w nocy. Losowość poziomów zapewnia nowe układy, ścieżki, łupy i potwory z każdą kolejną rozgrywką.

NOWA GRA+

W trybie Nowa Gra+ bawisz się tak długo, jak masz na to ochotę. Po przejściu głównej kampanii Torchlight II możesz zacząć rozgrywkę ponownie z użyciem tej samej postaci — jednak na znacząco wyższym poziomie trudności. Zachowasz wszystkie umiejętności, złoto i sprzęt, na który tak ciężko pracowałeś(-aś)!

ZWIERZAKI I WĘDKARSTWO

Te popularne funkcje powracają w Torchlight II w ulepszonej formie. Czekają na Ciebie lepsze efekty i więcej możliwości — a Twój pupil dalej będzie mógł skoczyć za Ciebie do miasta, by sprzedać zdobyte łupy.

OBSŁUGA MODÓW

Skorzystaj z edytora GUTS w Torchlight II, by tworzyć i dzielić się swoimi kreacjami z całym światem!

opis: Epic Games