Zobacz topowe smartphony w... CSS

Zobacz topowe smartphony w… CSS

Opublikowano 4.10.2017 10:10 -


CSS to kaskadowy arkusz stylów pozwalający opisać wygląd elementu na stronie. Każdy webdeveloper go zna i chętnie z niego korzysta, ale nie każdy tworzy takie ciekawe projekty co programista @olegtsaplin.

Premiera nowego iPhone X odbyła się już ponad 2 tygodnie temu, są zarówno przeciwny, jak i zwolennicy jubileuszowego modelu. Nowy iPhone to rewolucja, jeśli chodzi o Apple, ale na tle produktów oferowanych przez innych producentów wypada bardzo słabo. O wiele ciekawej prezentują się modele konkurencji: m.in. Galaxy s8 oraz Note 8. Z wystawieniem oceny wstrzymam się do momentu pojawienia się 10 na sklepowych półkach. Mam nadzieję, pozytywnie się zaskoczyć.

Oleg Saplin stworzył wizualizacje najnowszych modeli telefonów takich firm jak Apple oraz Samsung w samym HTML, oraz CSS. Telefony zostały bardzo realistycznie odwzorowane i można je naprawdę pomylić z profesjonalnymi renderami graficznymi. Grafika wykonana w CSS jest zbawienia dla szybkości działania strony, no i pozwala na swobodną modyfikację tylko za pomocą…kodu. Zawsze byłem pod wrażeniem tego typu projektów, zawziętości programisty i chęci stworzenia czegoś ciekawego. Polecam sprawdzić wszystkie projekty udostępnione w poniższym linku.

 Strona programisty

Autor: Mateusz Zych

Wieści z Rozładowani.pl