Topcoat - kompleksowe GUI dla strony WWW

Topcoat – kompleksowe GUI dla strony WWW

Opublikowano 17.04.2013 11:18 - 2


Strony od zera nie zbudowałem już dawno. Jeśli się takie przytrafiły w zamierzchłej przeszłości to z reguły były to proste strony wizytówki na wyraźną prośbę klienta. Wszystkie nowe serwisy, które tworze są oparte o ukochany, niezastąpiony WordPress. Zalety i wady tego rozwiązania doskonale znacie, więc nie ma co się rozwodzić.

Dla tych którzy tworzą strony czy aplikacje internetowe od zupełnego zera gorąco polecam gotowe rozwiązania wspomagające tak ambitny plan. Doskonałym przykładem są gotowe interfejsy graficzne, z gotowymi stylami CSS do wykorzystania czy samymi grafikami. Pisałem o doskonałym Metro UI, stylizowanym na kafelki z Windowsa 8. Dzisiaj nowa propozycja o nazwie Topcoat.

Topcoat to pakiet GUI, który wystylizuje wszelkie elementy na Waszej witrynie. Zaczynają od atrakcyjnych akapitów, na elementach formularza kończąc. Twórcy oddali do dyspozycji dwie wersje kolorystyczne, jasną i ciemną. Ogromną zaletą Topcoat jest to, że są także dwie wersje samego interfejsu. Domyślną jest interfejs na urządzenia klasy PC ale także na urządzenia mobilne. Co tu dużo pisać, sami zobaczcie.

Demo Pobierz

Wieści z Rozładowani.pl