Top 10 najpopularniejszych tekstów na DailyWeb w 2018 roku

Top 10 najpopularniejszych tekstów na DailyWeb w 2018 roku

Opublikowano 1.01.2019 20:45 -


Najpopularniejszy tekst ubiegłego roku na DailyWeb wygenerował niespełna 50 000 odsłon. Czas zebrać pierwszą dziesiątkę najpopularniejszych artykułów, które cieszyły się Waszym największym zainteresowaniem.

Poprzedni rok był dla nas historyczny. Zaczynając od 5 krotnego pobicia ruchu już w pierwszym półroczu – miesiąc po miesiącu, kończąc na 150% wzroście ruchu w stosunku do roku poprzedniego (to był historyczny rok na DailyWeb). Nowe kontakty, nowi partnerzy biznesowi, etatowi pracownicy. Czego można sobie życzyć więcej? Oczywiście lista pomysłów jest wielka i się nią z Wami podzielimy już jutro, ale serce mi się raduje gdy patrze na nasz rozwój. Tym bardziej, biorąc pod uwagę, że tylko jedna osoba ma płacone za poświęcania połowy swojego dnia na aktywności związane z DailyWeb, a cała reszta z naszego 10 osobowego składu, pracuje na etatach, łącząc obowiązki redakcyjne z pracą i życiem rodzinnym. Działając tu właściwie hobbystycznie.

Jutro podzielimy się z Wami planami na ten rok, a tymczasem w trakcie czekania mamy dla Was listę najpopularniejszych wpisów ubiegłego roku. Niektóre miejsca to cały czas ogromne zaskoczenie dla nas, inne to pewniaki. Zaczynam od końca.

10. Przeglądasz Netflix w poszukiwaniu kolejnej rozrywki? Mam dla Ciebie pewniaka

Śmieszki prowadzące polski profil Netflixa na FB (K2 Media) z pewnością zaraz wymyślą zabawne określenie, na dręczący problem każdego użytkownika wspomnianego serwisu. Polega on na totalnym marnotrawieniu czasu w poszukiwaniu kolejnego serialu, tuż po tym jak skończyło się oglądanie innej serii. Jeśli szanujesz swój czas, to pozwól że Ci pomogę – włącz Evil Genius.

Przeglądasz Netflix w poszukiwaniu kolejnej rozrywki? Mam dla Ciebie pewniaka

9. Turbo button dla szczęśliwych posiadaczy Huawei/Honor

GPU Turbo – bo taka jest oficjalna nazwa usprawnienia Huawei, ma za zadanie zwiększyć możliwości układu graficznego o 60%, a przy tym zmniejszyć użycie energi SoC o 30%. Przyznam szczerze, że brzmi jak magia, skoro rozpatrujemy jedynie aktualizacje oprogramowania.

Turbo button dla szczęśliwych posiadaczy Huawei/Honor

8. Masz Xiaomi? Zobacz czy dostaniesz MIUI 10!

Łukasz ostatnio zrobił dla Was listę telefonów, które dostaną Androida w wersji Oreo. Ja mam listę modeli Xiaomi, które dostaną aktualizację nakładki MIUI do wersji 10.

7. Wyciekł panel przedni Galaxy Note 9 – rewolucja czy ewolucja?

W ostatnim okresie światło dzienne ujrzał panel przedni najnowszego modelu Samsunga Galaxy Note 9. Jego rozmiar, kształt, ramki świadczą jednogłośnie o nadchodzącej ewolucji w serii Note względem modelu Note 8. Jedni powiedzą, że ideału nie ma co zmieniać, inni będą narzekać na odgrzewany kotlet. Kto ma racje?

Wyciekł panel przedni Galaxy Note 9 – rewolucja czy ewolucja?

6. Jak wyłączyć powiadomienia ze strony na telefonie – Android

Często zdarza się, że toniemy w natłoku powiadomień. Przynajmniej ja tak mam. Wiem też o tym, że nie wszyscy radzimy sobie z wyłączeniem tych związanych ze stronami, na których szybko kliknęliśmy odruchowo „Tak”.

Jak wyłączyć powiadomienia ze strony na telefonie – Android

5. Samsung, Xiaomi, Huawei i inni – lista modeli, które otrzymają aktualizację do Androida Oreo

Android Oreo -zeszłoroczna wersja mobilnego systemu operacyjnego spod flagi zielonego robota zaczyna wkraczać na coraz więcej modeli.

Samsung, Xiaomi, Huawei i inni – lista modeli, które otrzymają aktualizację do Androida Oreo

4. Adobe XD dostępny za darmo. Tak się miażdży konkurencję

Jakby tego było mało – Adobe ma do rozdania 10 000 000 USD dla ludzi chcących pomóc w rozwoju XD. Adobe XD jest stosunkowo młodym produktem, który niedawno wyszedł z fazy beta. Nie przeszkadza mu to jednak być w ścisłej czołówce narzędzi do projektowania.

Adobe XD dostępny za darmo. Tak się miażdży konkurencję

3.Łotewska moneta 5 Euro – czegoś takiego jeszcze nie widziałem. Genialny projekt

Wzór wzięty z natury. Ujęty kształt kraju, bardzo dobrze przemyślana forma. Spora ilość znaczeń w jednej monecie 5 EUR. Arthur Analts – łotewski projektant przemysłowy żyjący w Londynie przygotował projekt nowej monety oddającej hołd naturalnym zasobom swojej ojczyzny.

Łotewska moneta 5 Euro – czegoś takiego jeszcze nie widziałem. Genialny projekt

2. Samsung Galaxy S10 – to będzie rewolucja!

Dosłownie chwilę temu, Jakub zastanawiał się, czy Samsung Galaxy Note 9 to ewolucja, czy rewolucja. Ja myśląc o nadchodzącym Galaxy S10, jestem pewien – to prawdziwa rewolucja!

Samsung Galaxy S10 – to będzie rewolucja!

1. Zniszcz swój stary telefon a dostaniesz P20 Pro – szalona akcja Huawei

W świecie mobilnej telefonii co rusz możemy usłyszeć o ciekawych kampaniach medialnych. Nokia dawała szansę wyłupania sobie telefonu z bryły lodu. OnePlus cztery lata temu oferował ogromną zniżkę na OnePlus One za zniszczenie swojego starego telefonu. Teraz Huawei przypomina ten szalony pomysł i daje podobną możliwość.

Zniszcz swój stary telefon a dostaniesz P20 Pro – szalona akcja Huawei

Materiał o Huawei zdeklasował konkurencje gromadząc 47k odsłon. Mam nadzieję, że to podsumowanie będzie dla Was doskonałą okazją do przejrzenia tych materiałów ponownie. Jutro plany na nowy rok na DailyWeb i kończymy ze wszystkimi wpisami związanymi z okresem końca/początku roku.

Wieści z Rozładowani.pl