Tony Hawk's Pro Skater 1+2 z nowymi skaterami. Demo już wkrótce

Opublikowano 25.06.2020 7:56 -


Premiera "THPS 1+2" coraz bliżej. Wiemy, kiedy pojawi się demo gry oraz którzy skaterzy dołączą do klasycznego zestawu postaci z pierwowzorów.

Rok 2020 będzie obfitował w gry o deskorolce. Jedną z nich jest remaster uwielbianego przez graczy klasycznego "Tony Hawk's Pro Skater", którego premiera ma odbyć się we wrześniu. Zanim jednak to nastąpi osoby, które złożyły zamówienia przedpremierowe, będą mogły zagrać w demo gry. Będzie ono dostępne od 14 sierpnia. Próbka kodu umożliwi przetestowanie pierwszej, klasycznej planszy z "Tony Hawk's Pro Skater" - Warehouse.

Twórcy zdradzili także, że, obok wszystkich klasycznych postaci znanych z pierwowzorów, w remasterze pojawią się także nowe twarze, których nie było w oryginale. Dodatkowi skaterzy to: Nyjah Huston, Leo Baker, Leticia Bufoni, Aori Nishimura, Lizzie Armanto, Shane O'Neill, Riley Hawk i Tyshawn Jones.

Choć wspomniane postacie nie znalazły się w pierwszych częściach "Tony Hawk's Pro Skater", są to jak najbardziej uznane osobistości w świecie deskorolki. Co ciekawe, w "THPS 1+2" będą mieć oni także swoje specjalne triki.

“Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2” ma trafić w ręce graczy na początku września 2020 roku. Gra ukaże się na platformach PlayStation 4, Xbox One i PC. W produkcji usłyszymy większość piosenek z oryginalnego soundtracku, będzie także możliwość stworzenia własnego skatera i skateparku. Za nową wersję odpowiada Vicarious Visions, studio, które wcześniej zremasterowało pierwsze części “Crash Bandicoot”.

Tony Hawk’s Pro Skater część 1 i 2 zremasterowana. Ponownie…

Wieści z Rozładowani.pl