Wygraj biurko stojące! s04e02 To Tylko Podcast

Długość nagrania: 35:58
Rozmawiają:

Łukasz Krebok, Adrian Jaworek

PSSST! Zobacz nasz katalog Black Friday 2021!

Ależ się udało. Drugi odcinek sezonu i już konkurs, w którym do wygrania jest tytułowe biurko z elektryczną regulacją wysokości.

Zmiana nazwy wyszła nam na dobre. Ledwo zaczęliśmy pod nową marką, a tu już taki łakomy kąsek w postaci konkursu z niemałą nagrodą. Ale zanim porozmawiamy o nagrodzie, chwila na rozmowę o ergonomii pracy.

Biurka stojące – dla kogo jest taki sprzęt?

Mam wrażenie, ze biurka z regulacją wysokości stają się coraz bardziej popularne. Tak się składa, że wraz z Adrianem mamy już jakieś doświadczenia związane z takim sprzętem i przemyślenia na ten temat. Sam posiadam takie biurko i pisząc ten artykuł przy nim właśnie stoję. Wpłynęło ono na sposób, w jaki pracuję.

Nie jest jednak tak, że tylko stoję przez cały czas pracy. To nie jest zdrowe. Na początku jednak, nie zdając sobie z tego sprawy porwałem się na stanie przez cały dzień i później swoje wycierpiałem. Stało się tak ze względu na słabe mięśnie pleców. Nagle dostały ogromny wycisk w postaci wielogodzinnego stania.

Potem jednak poczytałem trochę o tym, jak się zabrać do pracy biurowej w formie stojącej. Chyba nie będzie zaskoczeniem, jeśli powiem o tym, że liczy się umiar. Na początku po trochu, 10 minut stania na godzinę, później więcej. Teraz bez problemu byłbym w stanie wystać wiele godzin, ale chyba nie o to chodzi. Bardziej zdrowe dla nas jest zmienianie pozycji niż trwanie cały czas w tej samej. Czy będzie to stanie, czy siedzenie – wielogodzinne przebywanie w jednej pozycji nie jest najlepszym rozwiązaniem. Zmiana jest dobrym pomysłem. Trochę postać, trochę posiedzieć, przejść się gdzieś i… Więcej w najnowszym odcinku podcastu.

Konkurs – wygraj biurko z regulacją wysokości firmy Habys

Wspomniałem również o konkursie. Dzięki uprzejmości firmy Habys mamy dla Was do wygrania biurko z elektryczną regulacją wysokości.

Zadanie: zróbcie zdjęcie Waszego biurka, na którym zaprezentujecie drugi odcinek 4 sezonu naszego podcastu. Zdjęcie musi być załadowane na Instagram (publiczne) z otagowaniem naszego konta ToTylkoPodcast oraz konta sponsora konkursu – firmy Habys.

Termin nadsyłania zdjęć: do 31.08.2021 r.

Nagroda: Biurko z elektryczną regulacją wysokości firmy Habys

Gdy kur zapieje, a sierpień dobiegnie końca, wraz z Adrianem wybierzemy najbardziej ciekawe według nas zdjęcie wśród tych, które spełniły warunki konkursu. Czuwaj!

Zobacz także

Grudniowe nowości od Google YouTube Music dostaje statystyki na wzór Spotify Wrapped