To się nazywa Mi Store! Nowego salonu Xiaomi z własnym torem, inne marki mogą tylko pozazdrościć

To się nazywa Mi Store! Nowego salonu Xiaomi z własnym torem, inne marki mogą tylko pozazdrościć

Opublikowano 24.05.2019 8:22 -


Wczoraj, czyli 23 maja o godzinie 12:00, nastąpiło wielkie otwarcie Galerii Handlowej Młociny, a wraz z nią drugiego salonu Xiaomi w naszej stolicy. Nie jest to kolejny zwyczajny Mi Store, bo jego powierzchnia wynosi aż 170 m2 i posiada własny tor testowy dla pojazdów elektrycznych!

Tempo rozwoju marki Xiaomi jest wręcz szalony. Jeszcze kilka lat temu nieistniejąca marka, teraz otwiera swój ósmy salon Xiaomi w Polsce. Za każdym razem jest to wielkie wydarzenie, które idzie w parze z dobrymi promocjami i wywołuje efekt „wow”.

170 m2 – na bogato

Jest to już co prawda drugi salon w Warszawie, niemniej jednak znacząco różni się od pierwszego przestrzenią oraz dostępnym asortymentem. Powierzchnia salonu to aż 170 m2 co czyni go jednym z największych salonów w Europie i to od razu rzuca się w oczy. Nawet w momencie, kiedy nastąpiło oficjalne otwarcie i tłum klientów zaatakował kasę, nadal można było przeglądać interesujące nas produkty.

Wśród ciekawostek znajdziemy dużo małych gadżetów, które zwyczajnie nie są priorytetem sprzedaży Xiaomi, ale przy dostatku przestrzeni znalazły swoje miejsce. Od odstresowujących kostek i ręczników, po czajniki i urządzenia do gotowania ryżu. Ponadto przygotowano dla klientów próbkę MIeszkania.

W centralnym miejscu znajduje się kanapa otoczona  sprzętem Xiaomi — oczyszczacz powietrza, odkurzacz, telewizor i inne. Nam pozostaje tylko usiąść wygodnie, wziąć w rękę telefon demonstracyjny ze stolika i sterować całą masą urządzeń wokół nas. Super!

Z mojej strony mogę polecić przekonanie się, jak na żywo działa projektor Mi Laser, który również znajduje się na wyposażeniu sklepu. Nawet przy mocnym sklepowym świetle i dużym obszarze wyświetlania obraz był po prostu świetny.

Mi Experience

Jeżeli kiedykolwiek pomysł zakupu elektrycznej hulajnogi albo segwaya został u Was zbojkotowany przez strach przed nieznanym, to czas to zmienić! Przez najbliższe 2 tygodnie na pierwszym piętrze galerii działać będzie Mi Experience, czyli tor jazdy dla pojazdów elektrycznych.

Znajduje się tam tor długi dla gokartów i hulajnogi oraz krótki dla Ninebota S i S-Plus. Wszystkie opcje są całkowicie bezpłatne i mają za zadanie przekonać nas, że tak właśnie będzie wyglądała przyszłość.
Strach ma wielkie oczy, dlatego przeszkolony personel zadba o Wasze bezpieczeństwo, wręczając ochraniacze oraz poinstruuje jak poruszać się na wybranym pojeździe.

Salony Xiaomi niczym Apple mają całą masę wytycznych co do rozkładu, zasad i kolorów swoich punktów. W oczach klienta oznacza to spójność i znajomy rozkład niezależnie od tego, w którym z 8 punktów się znajdzie. To właśnie znak dojrzałości firmy.

Wieści z Rozładowani.pl