Serwis Netflix zdaje się czytać pogodę, która aktualnie dobija nasze samopoczucia. W związku z tym dodawane są produkcje do serwisu, a co za tym idzie, mamy co oglądać w te deszczowe (i śniegowe!) dni. Jeśli dłuży Wam się oczekiwanie na wiosnę, to odpalajcie Netflix i zasłaniajcie rolety okienne.

Oczywiście największe dawki nowości są zazwyczaj w piątki, ale wyjątkowo w tygodniu Netflix także uzupełnia ofertę i to dość konkretnie. Zobaczcie nowości.

Netflix nowości

To: Rozdział 2

27 lat po przerażającym starciu z klaunem Pennywise dorośli członkowie „Klubu frajerów” powracają do miasteczka Derry, aby dokończyć to, co zaczęli.

Nie opuszczaj mnie: 6 historii o prawdziwej miłości

Zrealizowany na przestrzeni roku kameralny i czuły obraz o miłości, w którym sześć par z różnych zakątków świata opowiada o swoich wieloletnich związkach.

New Gods: Nezha Reborn

Zwyczajny dostawca i fan wyścigów motocyklowych trafia na dawnych wrogów. Musi na nowo odkryć w sobie boskie moce, aby uratować bliskich.

Gantz:O

Grupa niedawno zmarłych osób zostaje wskrzeszona i wyposażona w najnowszą broń do walki z potworami. Od ich współpracy zależy przyszłość Tokio i Osaki.

Hello, Me!

Jest przekonana, że w jej szarym, pozbawionym sukcesów życiu nic się już nie wydarzy, jednak spotkanie z pełną werwy samą siebie sprzed lat może wyrwać ją z letargu.

Ride or Die

Rei pomaga kobiecie, którą kocha od lat, uciec od męża tyrana. W czasie ucieczki zapłonie między nimi ogień uczuć.

Sisyphus: The Myth

Niewytłumaczalny incydent odkrywa przed genialnym inżynierem niebezpieczne sekrety świata i stawia na jego drodze kobietę, która przybyła z przyszłości, by go odnaleźć.

Yesterday

Przeciętny muzyk bez szans na karierę ze zdumieniem odkrywa, że jest jedyną osobą na świecie, która zna piosenki Beatlesów. Wkrótce zyskuje światowy rozgłos.

Bez litości 2

Były agent CIA, a teraz samozwańczy obrońca sprawiedliwości, Robert McCall ponownie wykorzystuje swoje zabójcze talenty, aby pomścić śmierć przyjaciółki.

Dlaczego mnie zabiliście?

Granica między sprawiedliwością a zemstą szybko się zaciera, gdy zrozpaczona rodzina używa mediów społecznościowych, aby znaleźć zabójców 24-letniej Crystal Theobald.

Prime Time

W sylwestra 1999 r. uzbrojony mężczyzna wchodzi do studia telewizyjnego i bierze prezenterkę jako zakładniczkę. Chce jednego: przekazać wiadomość na żywo na antenie.

Tato, nie rób mi obciachu

Samotny ojciec i właściciel marki kosmetyków na własnej skórze poznaje trudy rodzicielstwa, wychowując buntowniczą i pewną siebie nastoletnią córkę.

Miłość i potwory

Siedem lat po tym, jak Ziemię opanowały zmutowane potwory, nieporadny Joel opuszcza swój przytulny podziemny bunkier i wyrusza na poszukiwania byłej dziewczyny.

Pewnego razu… w Hollywood

Jest 1969 rok. Aktor telewizyjny z przyjacielem dublerem u boku po latach przerwy usiłuje powrócić do Hollywood. Jego sąsiadami są zaś gwiazdy wielkiego formatu.