To ostatnia chwila by zapisać się na WordCamp Polska 2015. Zapraszamy na DailyWebowe prelekcji

To ostatnia chwila by zapisać się na WordCamp Polska 2015. Zapraszamy na DailyWebowe prelekcji

Opublikowano 8.09.2015 9:48 - 5


Ależ to szybko zleciało! Dokładnie w ten weekend odbędzie się impreza dla wszystkich fanów, użytkowników czy też maniaków jedynej słusznej platformy blogowej (CMSowej) – jaką jest oczywiście WordPress. Atrakcji będzie co nie miara, dlatego też jeszcze raz pozwoliłem sobie, przypomnieć Wam o tym wydarzeniu. Całość będzie się odbywała w pięknym Krakowie, w jednym z najnowocześniejszych centrum konferencyjnych – ICE!

Impreza potrwa przez cały weekend (12-13 września), a wśród prelegentów cała masa interesujących osób. Ci którzy nas śledzą na bieżąco z pewnością wiedzą już, że i nas tam nie zabraknie. Początkowo plan był ambitny, by cały skład DailyWeb zabrał głos i przekazał coś interesującego. Skończyło się w sumie nie najgorzej i będziecie mogli zobaczyć Łukasza Kreboka, który opowie o szeroko pojętym UX na blogu o godzinie 15:45 w sobotę, na ścieżce User. Po całej masie gratisów i niespodzianek, które rozda w trakcie swojej prelekcji, pojawię się po nim ja (godzina 16.25, sobota, ścieżka User). Opowiem Wam o nowych domenach i o tym czy warto taką zdobyć dla Waszego WordPress. Nie zabraknie także Łukasza Szendzielarza w charakterze gościa. Z pewnością będzie nam zadawał niewygodne pytania, więc jeśli takiego człowieka odnotujecie, to z pewnością będzie on ;-)

Cały program imprezy znajdziecie tutaj, wraz ze wszystkimi niezbędnymi informacjami.Szczerze mówiąc, nie mogę się doczekać i jestem jak to zwykle bywa pełen stresu, mam nadzieję, że nie zauważycie ;-) Mam nadzieję, że do zobaczenia w Krakowie!

 

Wieści z Rozładowani.pl

DailyWeb poleca Kurs Wordpress dla początkujących

Zobacz