To nie Ryan Reynolds tańczy jako Deadpool w nowym teledysku Céline Dion

To nie Ryan Reynolds tańczy jako Deadpool w nowym teledysku Céline Dion

Opublikowano 8.05.2018 20:01 -


Druga odsłona filmu o komiksowym bohaterze dla dorosłych trafi do kin już 18 maja. Postać z twarzą podobną do dziecka dwóch obrzydliwych awokado marketingowo ponownie robi wokół siebie nieco oryginalnego szumu.

Pierwszego „Deadpoola” reklamowano jako komedię romantyczną (na co podobno ktoś się nabrał), zaś drugi sięga po rozwiązania nieco innego, ale wciąż ciężkiego kalibru. Całkiem niedawno do siec trafił teledysk ze utworem skomponowanym specjalnie dla produkcji.

5 rzeczy, które musicie wiedzieć o „Avengers: Infinity Wars”

Wykonawczynią piosenki o jakże wymownym tytule „Ashes” jest Céline Dion. Utwór utrzymano w typowym dla artystki stylu rzewnej ballady (podobnym do „My Heart Will Go On”). Pierwsze pół minuty utworu w ogóle nie sugeruje związku z wulgarnym superbohaterem. Piosenkarka stoi samotnie na scenie pustego teatru, a wiatr targa jej zwiewną suknię. Nagle jednak na scenie pojawia się sam Deadpool z baletowym układem. Od tego momentu występ Celine i Deadpoola przerywany jest filmowym fragmentami. Najlepsze czeka na odbiorców na końcu. Dialog z Celine – cudo! Zresztą zobaczcie sami:

Ponieważ Ryan Reynolds pojawia się pod koniec teledysku i słynie ze sporego zaangażowania w rolę, fani filmu zaczęli zastanawiać się, czy to nie on nauczył się baletowych kroków. Niestety (albo i stety) to nie aktor gimnastykuje się na scenie, lecz Yanis Marshall.

Marshall urodził się we Francji, ale aktualnie należy o nim myśleć raczej jako o międzynarodowej gwieździe. Droga do sławy wiodła dla tancerza przez program „Britain’s Got Talent”, gdzie w 2014 roku doszedł do finału. Później Marshall pojawił się we francuskim „Tańcu z gwiazdami” i w ukraińskiej wersji „So You Think You Can Dance”. Teraz 28-latek najwyraźniej rozwija swoją karierę jako taneczny dubler Deadpoola. Całkiem ciekawa kariera, co nie?

Wieści z Rozładowani.pl