Premiera 4. sezonu serialu Dom z papieru zbliża się wielkimi krokami. Planowo powinna zadebiutować na początku 2020 roku. W tym samym czasie mają rozpocząć się zdjęcia do kolejnej, piątej już serii popularnej produkcji.

W ostatnich miesiącach było sporo informacji, że czwarty sezon będzie sezonem ostatnim. Wszystko na to wskazywało, nieoficjalnie Netflix to potwierdzał. Teraz okazuje się, że gigant zamówił sezon 5.

Dom z papieru szybko zdobył wielu fanów na całym świecie. Serial jest pierwszą hiszpańską produkcją, która zdobyła międzynarodową nagrodę Emmy. W roli głównej, czyli Profesora wystąpi rzecz jasna Álvaro Morte. Takie doniesienia pojawiły się w Formula TV.

R E K L A M A

Na razie nie wiadomo nic więcej na temat piątej serii, z wyjątkiem tego, że wystąpi tam wspomniany Morte, a także Itziar Ituño (Lisboa). Twórca serialu Álex Pina podczas prac nad czwartym sezonem rzucił, że w jego głowie rodzi się pomysł na przygotowanie międzynarodowego zamachu stanu przez bohaterów serialu.

Netflix niewątpliwie szybko przekalkulował sobie zyski, stąd decyzja o kontynuacji serii. Ponad 34 milionów widzów obejrzało dotychczasowe trzy sezony. Jest to kura znosząca złote jaja, dopóki będzie trzymała poziom, a to się na razie nie zmienia. Informacja o tym, że oficjalnie wystąpi w piątej serii Álvaro Morte, podyktowana jest zapewne chęcią uniknięcia spoilerów. Po premierze sezonu czwartego najprawdopodobniej zostaną potwierdzeni inni aktorzy.

Zamówienie sezonu piątego oznacza niemalże w 100% produkcję także sezonu szóstego. Wszystko za sprawą przyjętej przez Hiszpanów zasady, że realizują sezon z podziałem na dwie części: 1 sezon to część 1 i 2 itd.

https://www.instagram.com/p/B1Lmja9CMW7/?utm_source=ig_embed

Smaczku dodawało dość smutne pożegnanie po zakończeniu zdjęć do sezonu czwartego.

https://www.instagram.com/p/B1GZHBcCglP/?utm_source=ig_embed

Dla mnie radość jest olbrzymia. Dom z papieru pokochałem od pierwszego odcinka. Doniesienia sugerują, że czwarty sezon pojawi się 4 stycznia i trzymam za to kciuki, odliczając już dni do premiery.

źródło: diezminutos.es


Posłuchaj nas!