To lecimy - nowości Netflix: seriale i filmy na weekend

Opublikowano 14.11.2020 12:02 -


Mamy drugi piątek w tym tygodniu... Po wtorkowym, mały piąteczku, dzisiaj przyszedł czas na ten prawdziwy, piątek z rozmachem. A jak weekend, to czas na Netflix - seriale i filmy nie śpią i wskakują do biblioteki codziennie.

Jeśli nie macie planów na długie wieczory, to zostańcie w domach! Będzie co oglądać, bo na Netflix wskoczyła całkiem spora dawka nowości. Zobaczcie, co nowego pojawiło się na Netflix.

Słudzy Króla Midasa - serial

Milioner dostaje list z pogróżkami i musi podjąć decyzję, od której zależy czyjeś życie. Inspirowany opowiadaniem Jacka Londona serial osadzony we współczesnym Madrycie.

Pan Jangle i świąteczna podróż - film

Niegdyś radosny twórca zabawek, który wiele lat temu doświadczył bolesnej zdrady, odzyskuje nadzieję, gdy w jego życiu pojawia się ciekawska dziewczynka — jego wnuczka.

Życie przed sobą - film

Ocalała z Holocaustu kobieta zajmująca się dziećmi przygarnia krnąbrnego chłopca, który ją okradł, i zaprzyjaźnia się z nim.

Ludo - film

Od wyjętej z ukrycia sekstaśmy po walizkę pieniędzy – cztery bardzo różne historie krzyżują się ze sobą, a wszystkim rządzi los, przypadek i ekscentryczny przestępca.

The Liberator - serial

W czasie II wojny światowej w Europie zróżnicowana etnicznie grupa odważnych żołnierzy udowadnia, że zasługuje na miano prawdziwych wojowników. Serial oparty na faktach.

Czego naprawdę chcemy - film

Małżeństwo borykające się z problemem niepłodności wyjeżdża na wakacje do Sardynii, aby się zrelaksować. Jednak sąsiadująca z nimi rodzina im tego nie ułatwia.

Czwarty proces - serial dokumentalny

W 1993 roku został oskarżony o zabicie policjanta z Bostonu. Teraz Sean K. Ellis próbuje udowodnić swoją niewinność, ujawniając korupcję w policji i rasizm systemowy.

Jarocin. Po co wolność - dokument

Dokument o narodzinach wyjątkowego festiwalu rockowego w Jarocinie, który w latach 80. dawał wytchnienie od społecznych i politycznych problemów codzienności.

Wieści z Rozładowani.pl