Jeśli nie macie planów na długie wieczory, to zostańcie w domach! Będzie co oglądać, bo na Netflix wskoczyła całkiem spora dawka nowości. Zobaczcie, co nowego pojawiło się na Netflix.

Słudzy Króla Midasa – serial

Milioner dostaje list z pogróżkami i musi podjąć decyzję, od której zależy czyjeś życie. Inspirowany opowiadaniem Jacka Londona serial osadzony we współczesnym Madrycie.

Pan Jangle i świąteczna podróż – film

Niegdyś radosny twórca zabawek, który wiele lat temu doświadczył bolesnej zdrady, odzyskuje nadzieję, gdy w jego życiu pojawia się ciekawska dziewczynka — jego wnuczka.

Życie przed sobą – film

Ocalała z Holocaustu kobieta zajmująca się dziećmi przygarnia krnąbrnego chłopca, który ją okradł, i zaprzyjaźnia się z nim.

Ludo – film

Od wyjętej z ukrycia sekstaśmy po walizkę pieniędzy – cztery bardzo różne historie krzyżują się ze sobą, a wszystkim rządzi los, przypadek i ekscentryczny przestępca.

The Liberator – serial

W czasie II wojny światowej w Europie zróżnicowana etnicznie grupa odważnych żołnierzy udowadnia, że zasługuje na miano prawdziwych wojowników. Serial oparty na faktach.

Czego naprawdę chcemy – film

Małżeństwo borykające się z problemem niepłodności wyjeżdża na wakacje do Sardynii, aby się zrelaksować. Jednak sąsiadująca z nimi rodzina im tego nie ułatwia.

Czwarty proces – serial dokumentalny

W 1993 roku został oskarżony o zabicie policjanta z Bostonu. Teraz Sean K. Ellis próbuje udowodnić swoją niewinność, ujawniając korupcję w policji i rasizm systemowy.

Jarocin. Po co wolność – dokument

Dokument o narodzinach wyjątkowego festiwalu rockowego w Jarocinie, który w latach 80. dawał wytchnienie od społecznych i politycznych problemów codzienności.