To lecimy - nowości Netflix: seriale i filmy na koniec weekendu

Opublikowano 29.11.2020 19:32 -


Nie sposób przejść obojętnie obok nowości Netflix, jeśli do biblioteki serwisu wskakują naprawdę porządne pozycje. Mamy kilka premier, a także kultowych produkcji sprzed lat. Jest zatem co oglądać.

Biblioteka Netflixa stale się rozrasta, mam wrażenie, że więcej pozycji przybywa, niżeli jest ich usuwanych z serwisu. Kultowe już seriale wciąż cieszą się wielką popularnością, ale zobaczcie co nowego na Netflix w tym tygodniu!

Bestia

Aby uratować swoją córkę, niestabilny emocjonalnie weteran sił specjalnych uwalnia swoją wewnętrzną bestię. Ścigając porywaczy wkrótce sam staje się podejrzanym.

Bajeczne życie żon Bollywood

Kamery śledzą bajeczne życie czterech bollywoodzkich żon, które dzielą czas między karierę, rodzinę i przyjaciółki, a nade wszystko uwielbiają dobrą zabawę.

Bratnie święta

Wypalony muzyk Bastian wraca na święta do domu, gdzie czeka na niego kilka niekoniecznie przyjemnych niespodzianek.

The Call

Łącząc się przez telefon stojący w tym samym domu, ale w odstępie 20 lat, seryjna morderczyni kładzie przeszłość — i życie innej kobiety — na szali, by odmienić swój los.

Szkoła złamanych serc

Przyspieszony kurs trudów nastoletniego życia to codzienność uczniów liceum Hartley. Rozgrywający się w Sydney przebojowy serial z lat 90. powraca.

Nie słuchaj ich

Po tragicznych wydarzeniach w domu, który remontuje, Daniel słyszy upiorne wołanie o pomoc. Kontaktuje się więc ze znanym ekspertem w dziedzinie zjawisk paranormalnych.

Mosul

Młody policjant uratowany przez grupę irackich bojowników dołącza do nich w walce z ISIS w dotkniętym wojną Mosulu.

ELEGIA DLA BIDOKÓW

Student prawa z Yale wraca do rodzinnego miasteczka w Ohio, gdzie musi się zmierzyć z gorzką historią trzech pokoleń swojej rodziny i własną przyszłością.

JEŹDŹCY SMOKÓW: ZAŁOGA RATUNKOWA: ŚWIĘTA W CHATWIELU

Pierwszy śnieg oznacza początek Odinyul — święta Wikingów! Ale szalona pogoda może przeszkodzić tradycji, chyba że załoga ratunkowa zdąży wkroczyć do akcji.

EROTICA 2022

Powiązane historie o kobietach, które próbują się odnaleźć w dystopijnej przyszłości — świecie seksu jako obowiązku, emocjonalnej represji i patriarchalnej dominacji.

KRONIKA ŚWIĄTECZNA: CZĘŚĆ DRUGA

Nastoletnia Kate nie akceptuje nowego związku matki. Uciekając z domu, trafia na Biegun Północny, gdzie psotny elf planuje raz na zawsze zlikwidować święta.

Wieści z Rozładowani.pl