Dzisiaj o godzinie 19:00 startuje Apple Event.

Tegoroczny Apple Event jest długo wyczekiwany. Apple co prawda nie zaprezentuje (raczej) jakiegoś przełomowego iPhone’a 13, ale przełomowym może być inny z flagowych sprzętów giganta z Cupertino, czyli Apple Watch 7.

Czemu smartwatch będzie wyjątkowy? Przede wszystkim po kilku latach oczekiwania, Apple zdecydowało się na zmianę designu zegarka. Będzie on dostosowany do iPadów Pro, czy też iPhone’ów. W skrócie – będzie bardziej „kanciasty”. Ale to nie wszystko, bo Aplle Watch 7 będzie też większy od poprzedników.

R E K L A M A

Apple Event – wrzesień 2021

Dzisiejsza konferencja Apple rozpocznie się o godzinie 19:00 czasu polskiego. My oczywiście, jak co roku będziemy na bieżąco relacjonować wydarzenie i informować o tym, co Tim Cook zaprezentuje. Według najnowszych doniesień Apple Event jest pierwszym z dwóch, jakie zobaczymy we wrześniu. Pod koniec miesiąca Apple ma pokazać również nowe MacBooki Pro i być może iPady.

iPhone 13

Nowy iPhone 13 ma być dostępny podobnie jak jego poprzednik z ubiegłego roku, w czterech wariantach:

  • iPhone 13 mini
  • iPhone 13
  • iPhone 13 Pro
  • iPhone 13 Pro Max

We wszystkich modelach Apple odświeży aparaty, a także wymieni wyświetlacze na te 120 Hz. Całość ma być zasilana wzmocnionymi bateriami, pozwalającymi na jeszcze dłuższą pracę na jednym ładowaniu.

Apple Watch 7

apple watch series 7 jon prosser

Apple Watch 7 również powinien pojawić się we wrześniu, a tutaj już gigantyczne zmiany. Smartwatch Apple otrzyma zupełnie nowy design, zbliżony do tego, który Apple wdraża do innych sprzętów. Chodzi oczywiście o bardziej kwadratowe kształty, jak ma to miejsce w przypadku iPadów Pro od kilku lat, a także iPhone 12. Ostatnie przecieki sugerują również, że Apple Watch 7 ma mieć większą kopertę. W obu przypadkach będzie to 1mm więcej, co da nam dwa modele: 41 i 45 mm.

Słuchawki douszne AirPods 3 od Apple

W tym samym czasie firma Tima Cooka powinna zaprezentować najnowsze słuchawki AirPods 3, które do złudzenia mają – sprzętowo – przypominać model AirPods Pro. Różnica między „trójkami” a wersją Pro ma być taka, że tegoroczne AirPodsy nie otrzymają aktywnej redukcji szumów. Przełoży się to rzecz jasna na niższą cenę w porównaniu z AirPods Pro.

Na DailyWeb.pl jak co roku będziemy na biężąco śledzić i relacjonować przyszłotygodniowy Apple Event. Postaramy się jak najdokładniej przekazać wszystkie nowinki, które zaprezentuje Tim Cook ze swoją ekipą.


Posłuchaj nas!