To już 6 urodziny Twittera

Opublikowano 21.03.2012 19:08 Aktualizacja: 21.03.2012 19:09 -


Dzisiaj wielki dzień dla Twittera, kolejne - już szóste urodziny tej świetnej platformy mikroblogowej. Jej popularność jest ogromna, jak zapewniają twórcy, w serwisie jest bagatela 140 milionów aktywnych użytkowników, którzy generują 340 milionów Tweetów dziennie. Robi wrażenie, prawda?

Jak łatwo policzyć wypada średnio, po około 2,5 Tweeta per osoba. Sam generuje średnio pewnie po 10-15 Tweetów dziennie, ale znam większych maniaków ;-)

Swoje konto posiadam już jakiś czas, niemniej fascynacja nie mija. Zaklinam się zwykle, że gdyby nie fakt, że utrzymuje kilka fanpejdżów na fejsbuku, to dawno bym się tego ustrojstwa pozbył ;-) Społeczność Twittera, to naprawdę świetni ludzie, środowisko w którym brak spamu (typu darmowe koszulki czy inne zaproszenia do przecudnych kalendarzy).

140 znaków, tylko tyle by wyrazić swoją opinię, zero lania wody - same fakty i konkrety - i to jest świetne, choć nie ukrywam, że czasem tych kilka znaków więcej by się przydało.

Nie pozostaje nic innego jak życzyć: Wszystkiego najlepszego Twitterze :-)

PS zawsze gdy pojawia się wpis o Twitterze, zachęcam Was do śledzenia mojego profilu. Tym razem nie będzie inaczej: @zeppastian ;-)

Wieści z Rozładowani.pl