To jest tydzień! Masa nowości na Netflix przed weekendem

Opublikowano 17.01.2020 14:05 Aktualizacja: 13.06.2020 13:51 -


Od początku roku wiedzieliśmy, że styczeń będzie obfity w premiery serialowe, szczególnie jeśli chodzi o Netflix. Nasilenie premier jest tak duże, że Netflix udostępnia nowe filmy i odcinki seriali nawet w środku tygodnia (np. Grace & Frankie).

Oczywiście przyszedł weekend i długo wyczekiwany piątek. To zwiastuje tylko jedno - premier na Netflixie jest jeszcze więcej. Zebrałem wszystkie pozycje z ostatnich dni, które warte są uwagi, a pamiętajmy, że to dopiero połowa stycznia. Zobaczcie, co Netflix przygotował dla Was na weekend.

Netflix nowości na weekend - styczeń 2020:

Grace i Frankie - sezon 6

Bohaterki nominowanego do Emmy serialu nie przyjaźnią się, ale gdy mężowie opuszczają je, by zostać parą, układna Grace i ekscentryczna Frankie zbliżają się do siebie.

Kto mieczem wojuje - film (2019)

kmw

Zwolniony z więzienia szef kartelu trafia pod opiekę pielęgniarza, którego życiowa tragedia jest bezpośrednio powiązana z narkotykową działalnością kryminalisty.

Aaron Hernandez: W głowie mordercy - sezon 1

W tym serialu dokumentalnym znajomi Aarona Hernandeza, sportowcy i inne osoby zaangażowane w sprawę zastanawiają się, w jaki sposób ten futbolista stał się mordercą.

Nancy Drew i ukryte schody - film (2019)

Szesnastoletnia Nancy Drew jest znudzona życiem w małym miasteczku — aż pewnego dnia razem z byłą przeciwniczką postanawia rozwiązać zagadkę tajemniczego domu.

Sex Education - sezon 2

Nieśmiały Otis o seksie wie naprawdę wiele — w końcu jego mama jest terapeutką. Zbuntowana Maeve proponuje mu więc udzielanie seksporad w szkole.

Ewolucja hip-hopu - sezon 4

Ten serial dokumentalny zawierający wywiady z raperami, didżejami i producentami pozwala prześledzić dynamiczny rozwój kultury hip‑hopowej od lat 70. do początków XXI w.

Nie zostawiaj mnie - film (2018)

Wyobcowany nastolatek Sid staje przed wielkimi wyzwaniami, gdy musi odnaleźć się w gronie nowych kolegów i po raz pierwszy w życiu się zakochuje.

Upadek Grace - film (2020)

Delikatna i praworządna Grace przyznaje się do zabójstwa swojego nowego męża. Broniąca jej młoda adwokat podejrzewa, że prawda jest nieco bardziej skomplikowana.

Wieści z Rozładowani.pl