To co zrobiła domena .VIP bije wszelkie rekordy

To co zrobiła domena .VIP bije wszelkie rekordy

Opublikowano 28.06.2016 19:55 - 3


Nie tak dawno pisałem Wam o spektakularnym sukcesie domeny .VIP. W ciągu zaledwie dwóch dni sprzedano niespełna 100k sztuk. To jednak dopiero początek, bo właśnie opublikowano oficjalne informacje o zainteresowaniu tej domeny przez ostatnie 30 dni. Wyniki porażają.

Właściciele konkurencyjnych rejestrów z pewnością patrzą z niedowierzaniem i ogromną zazdrością. Po świetnych pierwszych dniach od uruchomienia sprzedaży domeny .VIP, okazuje się że cały miesiąc od jej uruchomienia wypadł równie dobrze, jak nie lepiej. Sprzedano niespełna 420 000 sztuk, a co za tym idzie do kieszeni włodarzy wpadło 6 milionów dolarów. Inwestycja zdecydowania udana.


Oczywiście nie ma co się oszukiwać, bez rynku chińskiego o tak ogromnym sukcesie nie było by mowy. Swoją drogą odnoszę wrażenie, że każdy produkt, który wzbudzi umiarkowane zainteresowanie na tym rynku, będzie sprzedawał się i tak w kosmicznych ilościach, zapychając kieszenie osoby stojącej za takim przedsięwzięciem.

Oczywiście nie pozostaje nic innego jak pogratulować i zapoznać się z bardzo interesującą infografiką, która przedstawia te wszystkie cyferkowe cuda. Tu link bezpośredni do obrazka.

First-month-of-.VIP-infographic-WEB-01

Wieści z Rozładowani.pl