W ten sposób powstała właśnie kolekcja BYGGLEK. IKEA oraz Lego stworzyli ciekawe rozwiązania, które służą jednocześnie do budowania, jak i do przechowywania. Genialność w swojej prostocie, a jeśli – tak jak ja – uwielbiacie Lego, to nie pozostaje nic innego, jak planować zakupy.

Kolekcja ta będzie dostępne już od 1 października we wszystkich sklepach IKEA. Można będzie także zamówić zestawy poprzez internet.

Zabawa czyni dom i świat lepszym miejscem. Wierzą w to IKEA i Grupa LEGO, które postanowiły usunąć bariery związane z nieporządkiem podczas codziennej zabawy, jednocześnie tworząc praktyczne, ale też kreatywne doświadczenie, czyli BYGGLEK. Kolekcja może ucieszyć zarówno dzieci jak i dorosłych.

Zabawa to najbardziej intuicyjna i skuteczna metoda uczenia się oraz rozwoju dzieci. Jednak najmłodsi i dorośli często podchodzą do zabawy w domu zupełnie inaczej. Dzieci, bawiąc się lubią robić twórczy bałagan, a rodzice chcieliby się go potem łatwo i szybko pozbyć. Mimo wszystko nieporządek jest również częścią zabawy. Sprzątając zabawki, nie tylko przeszkadzamy w figlach, ale też hamujemy twórczą ekspresję i rozwój naszych pociech. Dlatego IKEA i Grupa LEGO chciały stworzyć rozwiązanie do przechowywania, które samo w sobie może być elementem zabawy.

Dzięki BYGGLEK możemy nie tylko schować klocki w środku, ale również wykorzystać pojemniki jako element całej budowli. Można nadbudowywać klocki LEGO na pokrywce, żeby wyeksponować swoje dzieło, a także układać je z boku, czy w środku pojemnika. Wykreowany świat łatwo przechowamy na później, bez zbędnego bałaganu. A kiedy postanowimy wrócić do zabawy, będziemy mogli kontynuować przygodę dokładnie tam, gdzie ją skończyliśmy. Bo dobra zabawa nie musi się kończyć!

Kolekcja BYGGLEK dostępna będzie od 1 października br. w sklepach IKEA i na IKEA.pl.


Posłuchaj nas!