Tytułem wstępu

Nagle dostajesz wiadomość: „Cześć! W przyszły piątek organizuję imprezę urodzinową. Wpadniesz? K.” Bez wahania potwierdzasz swoją obecność – w końcu K. to najlepsza przyjaciółka A., więc i ona zapewne będzie na tej imprezie. Nadchodzi ten dzień. Postanawiasz dziś się odważyć. Chcesz podejść do A. i zamienić z nią choć kilka słów. W końcu liczy się pierwszy krok. 19:00, jesteś już na miejscu. Schodzą się pierwsi goście, w tym A. Nagle staje się to, czego w życiu byś się nie spodziewał – dziewczyna, która do tej pory Cię nie zauważała, podchodzi i wita się z Tobą! Tak, to ona zrobiła ten pierwszy krok. Teraz idzie już z górki – spędzacie wieczór na wspólnej zabawie, Twoja nieśmiałość jakby z Ciebie wyszła. Impreza powoli dobiega końca… Chcesz odprowadzić A. do domu, jednak ona upiera się, że zostanie na noc u K. i pomoże jej posprzątać po gościach. No cóż – nie chcesz nalegać, taka jest jej decyzja, jako prawdziwy dżentelmen musisz ją uszanować. Prosisz A. o numer, ale… rozładował Ci się telefon. Nie masz go gdzie zapisać. A. z kolei zapomniała swojego telefonu z domu, więc nie możesz podać jej swojego numeru. I wtedy do gry wkracza on. Powerbank 2600 mAh od TP-Link. ;-))

Processed with VSCO with s3 preset

Jeśli nie chcesz tracić czasu – zacznij odtąd!

Z góry przepraszam za ten wstęp, ale nie wyobrażałem sobie napisania recenzji powerbanka, która spełniałaby wymóg ilości słów idealny do tego typu wpisu. Każdy wie do czego służy powerbank, a w dobie energochłonnych aplikacji powinien być nieodłącznym gadżetem wszystkich tych, którzy chcą dłużej być połączeni z cyfrowym światem.

Model, który testowałem to TL-PB2600. Powerbank o wysokiej jakości, kompatybilny z większością urządzeń – tak jednym zdaniem mógłbym podsumować to urządzenie. Do tego, świetny design (wzorowany na szmince) i lekkość sprawi, że każdy chciałby mieć go w swojej kieszeni/torbie. Warto zaznaczyć, że TL-PB2600 to urządzenie wyposażone w system zabezpieczeń 6 w 1, chroniącym przed spięciami, przepięciami, przetężeniami, przeładowaniami, wyładowaniami i przegrzewaniem.

Co znajdziemy w pudełku?

  • Powerbank TL-PB2600 o pojemności 2600 mAh
  • Kabel micro USB
  • Instrukcję obsługi

Specyfikacja urządzenia:

  • Pojemność nominalna: 2600 mAh
  • Typ ogniwa: litowo-jonowy
  • Rodzaje wejść/wyjść: micro USB/USB
  • Napięcie nominalne: 5V
  • Prąd wyjściowy: 1A
  • Szerokość: 95 mm
  • Wysokość: 24,2 mm

Processed with VSCO with s2 preset

Ten model powerbanka TP-Link na sklepowych półkach znajdziesz za około 50 złotych. Czy warto? Warto! Jestem osobą, która dość intensywnie używa swojego smartfona, a opisywany bank energii już nie raz ratował mnie w sytuacjach kryzysowych. Jego pojemność jest większa niż niektórych baterii w telefonie, także nie będzie problemów z naładowaniem urządzania do zadowalającego nas poziomu.

Psst. Obserwujcie nasz niusletter, niebawem rozdamy pare tych cudeniek.


Posłuchaj nas!