Tinder pracuje nad nowym planem Platinum?

Opublikowano 27.07.2020 12:51 -


Czyżby dla Tindera dwa płatne plany to za mało? Pojawiają się donosy, że serwis pracuje nad trzecim planem o nazwie Platinum. 

Tinder posiada w swojej ofercie już dwa płatne plany. Gold i Premium są planami subskrypcyjnymi, zatem w tym zakresie przypomina model stosowany przez popularne serwisy streamingowe, takie jak Spotify czy Netflixa. Tinder Plus umożliwia nieograniczone polubienia, dawanie drugiej szansy, 5 superlajków na dzień, a przede wszystkim brak reklam. Ten ostatni aspekt użytkownicy uzyskują również w najwyższym planie Gold, a ponadto możliwość sprawdzenia kto polubił nasz profil, przed “przesunięciem” oraz dostęp do nieograniczonych polubień. Czy te plany zostaną rozbudowane o kolejny, nazwany Platinum?

Video czaty w Tinderze? Są już testy

Tinder Platinum

Tak może się stać, bowiem serwis Mashable donosi, że na subreddicie r/SwipeHelper pojawiają się doniesienia o nowym planie taryfowym. Dokładnie użytkownik o pseudonimie El_Goat poruszył temat “Tinder Platinum”, który dostrzegł w ramach serwisu. Korzystając na komputerze z przeglądarki Google Chrome w trybie Incognito, wspomniany użytkownik chciał przejść proces rejestracji. Warto zaznaczyć, że odmówił Tinderowi dostępu do geolokalizacji. W trakcie procesu rejestracji ukazał mu się plan taryfowy Platinum. Niestety próby zakupu kończyły się komunikatem o niepowodzeniu. 

Tinder Platinum
Screen wykonany przez użytkownika El_Goat. Źródło: Mashable

Nowości w Tinder Platinum

Screen, który jest dołączony do poruszanego na subreddicie tematu, sugeruje, że plan Platinum zawiera możliwość wyświetlania użytkowników, którzy polubili nasz profil przed “przesunięciem”, wysyłanie wiadomości przed “matchem” dołączając ją do superlajka, a także priorytety. Informację o Tinder Platinum znalazłem również na anglojęzycznej części serwisu, w temacie poświęconym płatnym subskrypcjom. Widnieje tam informacja o zawartości planu, czyli wszystko to, co wymieniłem dotychczas, a wyróżnikiem są priorytety oraz wysyłanie wiadomości. 

Tinder Platinum na stronie internetowej

Ceny Tinder Platinum

Przyglądając się screenowi załączonemu przez użytkownika El_Goat możemy zauważyć, że miesiąc subskrypcji to cena 14.32 funtów, przy 6-miesięcznej subskrypcji to 8.35 funtów (zwrócono uwagę na oszczędność 42%) za miesiąc, a przy rocznej cena za jeden miesiąc to 5.97 funtów. Niestety nie ma informacji na temat terminu wprowadzenia planu Platinum, ani lokalizacji, w których miałby się pojawić.

Źródło: Mashable

Wieści z Rozładowani.pl