Mało jest seriali, które tak mnie wciągają, jak The Walking Dead. Dotychczasowe odcinki pochłaniałem, niczym słone paluszki – nałogowo. Jak zacząłem pierwszy, to nie mogłem się powstrzymać przed oglądaniem kolejnego. Znacie to przecież. Jednak długo się broniłem przed tym serialem. Jego trailery wcale mnie nie zachęcały. Teraz tylko odliczam do pojawienia się kolejnego odcinka, a ten już niebawem!

The Walking Dead – wiemy, ile będzie miał łącznie sezonów, odcinków i kiedy się zakończy

Kolejny odcinek 10 sezonu The Walking Dead już niebawem

10 sezon The Walking Dead jeszcze się nie skończył. Chociaż 16 odcinek mógłby być tak naprawdę finałem tej serii. Nie mniej jednak twórcy postanowili go rozszerzyć o 6 dodatkowych. Przy czym przerwa między 16 a 17 jest dość długa, chociaż nie tak, jak odstęp czasowy między emisją 15 a 16, który wynosił 6 miesięcy. Dzień, w którym zobaczymy pierwszy z dodatkowych odcinków, zbliża się wielkimi krokami. Już 28 lutego będziemy mogli obejrzeć dalsze przygody grupy, która jeszcze przed chwilą walczyła z Szeptaczami. Z tej okazji ukazał się także trailer. Wynika z niego m.in., że zobaczymy prawdziwą Lucille, czyli żonę Negana. Dlaczego zaznaczyłem, że „prawdziwą”? Ponieważ tak też nazwany jest kij baseballowy, którym posługuje się Negan. W rolę Lucille wcieli się Hilarie Burton, która w rzeczywistości jest żoną Jeffreya Deana Morgana, czyli wspomnianego już Negana. Kolejne 5 odcinków będzie emitowanych tydzień po sobie.

Powstaje 11 sezon The Walking Dead

Już wcześniej informowaliśmy Was o tym, że 10 sezon nie będzie ostatnim, bo powstaje następny.

Pierwsze odcinki nowego sezonu mają być opublikowane pod koniec przyszłego roku. Emisja 11 sezonu serialu ma się zakończyć się do końca 2022 roku. Jednocześnie Variety podaje, że 11 sezon będzie ostatnim The Walking Dead. Na pocieszenie pozostaje nam informacja, że AMC zamówiło spin-offy, które mają pokazywać losy Daryla Dixona, granego przez Normana Reedusa oraz Carol Peletier, w którą wciela się Melissa McBride.


Posłuchaj nas!