Serwis Epic Games Store kontynuuje swoje rozdawnictwo i właśnie można za free pobrać grę The Spectrum Retreat, która została wydana w 2018 roku. Co ciekawe za produkcję odpowiada Dan Smith Studios, a sam szef studia w momencie tworzenia gry miał… 15 lat.

Gra jest już dostępna do pobrania. Wystarczy zalogować się na konto w Epic Games Store. Warto się pospieszyć, bo grę można dodać do swojego konta tylko przez tydzień, wtedy też zostanie dodana kolejna pozycja.

The Spectrum Retreat za darmo

Zamelduj się w The Spectrum Retreat na pobyt, którego nie zapomnisz. Eksploruj lśniący, aczkolwiek tajemniczy hotel, The Penrose, i spróbuj rozwiązać pomysłowe łamigłówki oparte na manipulacji kolorami i odkryć powody Twojego przedłużającego się w nieskończoność hotelowego pobytu.

The Spectrum Retreat to pierwszoosobowa gra pełna wymagających łamigłówek, osadzona w niedalekiej przyszłości. Budzisz się w hotelu The Penrose, spokojnym, ale dość niepokojącym schronieniu przed światem na zewnątrz. Jesteś cenionym gościem, a Twoją obecność czuć na hotelowych korytarzach i w pokojach. Eksplorując urządzony w stylu art déco The Penrose, odkrywasz tajemnice hotelu oraz niejasności związane z Twoim pobytem. Na swojej drodze do odkrycia prawdy napotykasz przeróżne łamigłówki polegające na manipulacji kolorami, niezwykłe wyzwania fizyczne oraz rosnący niepokój dotyczących Twoich prawdziwych intencji.

Oczywiście rejestracja w serwisie jest darmowa, nie ma żadnych haczyków.


Posłuchaj nas!