Wreszcie. To najlepsze słowo, które opisuje miesiące oczekiwań na drugi sezon The Morning Show. Jennifer Aniston i Reese Witherspoon wracają w jednych ze swoich najlepszych ról. Serial dostępny jest od dzisiaj na platformie Apple TV+.

Jeśli jeszcze nie oglądaliście The Morning Show to musicie z całą pewnością nadrobić zaległości. Produkcja opowiada o zakulisowej pracy telewizji śniadaniowej. W doskonały sposób przeplatane są ciekawostki techniczne prowadzenia takiego programu, jak i zakulisowe rozgrywki pomiędzy twórcami show.

The Morning Show sezon 2 już w Apple TV+

Trochę musieliśmy poczekać na 2. sezon hitowej produkcji od Apple. Wszystko rzecz jasna z powodu szalejącej pandemii, przez co wszędzie pojawiły się poślizgi. The Morning Show sezon 2 dostępny jest w Apple TV+. Jeśli nie macie dostępu to warto skorzystać z promocji, jaką oferuje Apple. Jeśli nie posiadacie urządzeń Apple, to pełen dostęp do usługi dostaniecie gratis na 7 dni. Później – jeśli zdecydujecie się korzystać dalej z serwisu – koszt to 24,99 zł miesięcznie.

Lepiej mają natomiast posiadacze urządzeń Apple. Jeśli macie jakikolwiek sprzęt z logo nadgryzionego jabłka, to otrzymacie dostęp do Apple TV+ gratis na trzy miesiące. Jeszcze lepszą opcją jest skorzystanie z pakietu usług, jakie oferuje Apple. Chodzi oczywiście o Apple One.

Apple One – pakiet usług Apple

apple one

I tutaj dochodzimy do paradoksu w stylu Apple. Kupując pakiet Apple One płacimy… 24,99 zł miesięcznie i mamy dostęp do:

  • Apple TV+
  • Apple Music
  • Apple Arcade
  • dodatkowo: 50 GB przestrzeni w iCloud

Mowa tutaj o pakiecie podstawowym. Jeszcze ciekawiej wygląda pakiet „dla rodziny”. Tam za kwotę 39,99 zł miesięcznie, otrzymujemy to, co powyżej, ale 200 GB przestrzeni w iCloud. Dodatkowo – co najważniejsze – taką usługą możemy dzielić się z najbliższymi (do 5 osób). Gdzie tkwi haczyk? Na razie takowych brak, co dziwne.

The Morning Show sezon 2 jest już dostępny w bibliotece serwisu. Zachęcam do obrzejrzenia!


Posłuchaj nas!