Kiedy zapowiedziano serial w ramach AppleTV+, wiedziałem, że to będzie kawał świetnej rozrywki. Faktycznie w serialu nie brakuje humoru i są także poruszane ważne tematy i bardzo aktualne tematy jak np. wykorzystywanie seksualne w miejscu pracy.

Fabułę „The Morning Show” opakowano w otoczkę telewizji śniadaniowej, gierek politycznych oraz spadających i kapryśnych gwiazd. Jest to naprawdę interesujące, tym bardziej, że wszystko pokazane jest w dużej skali i z niespodziewanie dużym rozmachem. Nie brakuje interesujących postaci, są też takie, które wypadają dość blado, ale w ogólnym rozrachunku to serial, który trzeba zobaczyć. A po jego obejrzeniu chce się więcej.

R E K L A M A

The Morning Show – kiedy sezon 2?

Dobrze się składa, bo właśnie pojawiła się zapowiedź drugiego sezonu. Chwilę przyszło na nią poczekać, ale wygląda na to, że było warto. Wracamy do świata mniej i bardziej ważnych tematów, a przede wszystkim do bohaterów, do których zdążyliśmy się przywiązać w pierwszej serii. Główna rola znów przypadła charakterystycznej Jennifer Aniston.

Produkcja pojawi się w bibliotece serwisu Apple już niedługo. Drugi sezon „The Morning Show” zobaczymy na Apple TV+ już 17 września.

Gdzie obejrzeć?

„The Morning Show” dostępne jest w ramach usługi Apple TV+. To usługa streamingowa od Apple, za którą oczywiście przyjdzie zapłacić. Jeśli posiadasz urządzenie Apple, to mam doskonałą wiadomość – dostęp na 3 miesiące otrzymasz do Apple TV+ za darmo. Możesz także spróbować usługi przez 7 dni bez kosztów,  następnie subskrypcja będzie kosztowała 25zł.

W ramach usługi Apple One, otrzymasz aż jeden miesiąc gratis i właściwie ta opcja wychodzi najbardziej korzystnie, bo agreguje w sobie kilka usług na raz (np. Apple Arcade, Apple TV+). Tutaj znajdziecie więcej informacji o Apple One.

Bezpłatne 6 miesięcy Apple TV mogą odebrać także posiadacze konsoli PlayStation 5. Promocja dotyczy zarówno nowych kont, jak i dotychczasowych subskrybentów. Więcej na temat tej oferty można przeczytać na oficjalnej stronie PlayStation Polska.

Jennifer Aniston i Reese Witherspoon w drugim sezonie serialu The Morning Show od Apple TV


Posłuchaj nas!