The Mandalorian: zakończono zdjęcia do drugiego sezonu

The Mandalorian: zakończono zdjęcia do drugiego sezonu

Opublikowano 11.03.2020 11:28 -


Serial The Mandalorian szybko zyskał ogromne grono wiernych fanów. Nic dziwnego, bo uniwersum Gwiezdnych Wojen od zawsze cieszy się olbrzymią popularnością i przyznam, że naprawdę trzeba się postarać, żeby coś schrzanić w tym temacie.

Mandalorian pojawił się na platformie Disney+ i od początku jest ich flagową produkcją. Szybko zapowiedziano prace nad drugim sezonem serialu, a właśnie poinformowano, że zdjęcia zostały już zakończone.

Mandalorian sezon drugi – kiedy premiera?

Bob Iger, dyrektor generalny Disneya, podczas kwartalnej dyskusji o zarobkach firmy, zdradził, że drugi sezon Mandaloriana wskoczy na Disney+ w październiku 2020 roku. Pierwszy sezon niewątpliwie przyczynił się do sukcesu Disneya, jakim było przekroczenie 28 milionów subskrybentów od czasu premiery platformy.

Baz Iodine, który odpowiada za zdjęcia napisał: „To koniec sezonu 2!” na Instagramie:

View this post on Instagram

That’s a wrap on season 2!

A post shared by Baz Idoine (@bazidoine) on

Oczywiście twórcy na razie nie ujawnili dokładnej daty, ale październik jest wystarczający dla fanów. Firma ewidentnie dostrzegła nieoczekiwany (podobno) sukces „Baby Yody” i kładzie nacisk na kampanie związane z tą postacią. Niewykluczone, że to właśnie ten bohater odegra kluczową rolę w drugiej części serialu.

KIEDY DISNEY+ W POLSCE?

Platforma Disney+ niestety nie jest jeszcze dostępna w naszym kraju, najpierw pojawiła się m.in. w Stanach Zjednoczonych, a z krajów europejskich – w Holandii. Niedawno usługa została rozszerzona na nowe kraje, a Polska, póki co była „w planach”. Była, bo kilka dni temu zmieniono zapisy i na razie nie ma konkretnych dat dotyczących naszego kraju. Miejmy nadzieję, że Disney+ wejdzie na polski rynek jeszcze przed premierą drugiego sezonu, tak aby osoby, które nie obejrzały pierwszej części, mogłyby nadrobić stracone odcinki.

Wieści z Rozładowani.pl