Serialu niestety nie obejrzymy w naszym kraju, a to za sprawą Disney+. Disney obiecuje, ale efektów nie widać. Serial jest genialny i idealnie wypełnia lukę w uniwersum Gwiezdnych Wojen.

MANDALORIAN SEZON DRUGI – KIEDY PREMIERA?

Bob Iger, dyrektor generalny Disneya, podczas kwartalnej dyskusji o zarobkach firmy, zdradził, że drugi sezon Mandaloriana wskoczy na Disney+ w październiku 2020 roku. Pierwszy sezon niewątpliwie przyczynił się do sukcesu Disneya, jakim było przekroczenie 28 milionów subskrybentów od czasu premiery platformy. Teraz podano już oficjalnie, że drugi sezon pojawi się 30 października.

KIEDY DISNEY+ W POLSCE?

Platforma Disney+ niestety nie jest jeszcze dostępna w naszym kraju, najpierw pojawiła się m.in. w Stanach Zjednoczonych, a z krajów europejskich – w Holandii. Niedawno usługa została rozszerzona na nowe kraje, a Polska, póki co była „w planach”. Była, bo kilka dni temu zmieniono zapisy i na razie nie ma konkretnych dat dotyczących naszego kraju. Miejmy nadzieję, że Disney+ wejdzie na polski rynek jeszcze przed premierą drugiego sezonu, tak aby osoby, które nie obejrzały pierwszej części, mogłyby nadrobić stracone odcinki.

Oprócz Mandaloriana, na Disney+ niebawem powinny pojawić się inne produkcje, które osadzone będą w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Na uwagę zasługiwać może bez wątpienia historia Cassiana Andora (z Łotra 1), a także opowieść o Obi-Wanie Kenobim. Ta druga pozycja podobno ma jakieś problemy produkcyjne, ale trzymajmy kciuki, aby twórcy przygotowali serial odpowiedniej jakości przed premierą.


Posłuchaj nas!