The Mandalorian opowie historię o łowcach nagród i potworach? Nowy zwiastun

The Mandalorian opowie historię o łowcach nagród i potworach? Nowy zwiastun

Opublikowano 29.10.2019 8:51 -


Do premiery nowej platformy streamingowej, Disney+, pozostało już niewiele czasu. Niedawno przedstawiałam Wam listę produkcji, jakie na pewno zostaną udostępnione użytkownikom już w dniu premiery. Wśród nich nie mogło zabraknąć The Mandalorian – najnowszego serialu z serii Gwiezdnych Wojen i pierwszego z prawdziwymi aktorami. Wszystko wskazuje na to, że może on osiągnąć wielki sukces.

Duża część osób na pewno skusi się na subskrypcję Disney+ właśnie głównie ze względu na najnowsze produkcje. The Mandalorian jest jedną z nich i zapowiada się naprawdę dobrze, co było widać już na pierwszym zwiastunie. Tam jednak, ze skrawek scen, ciężko było wywnioskować, na czym skupi się najnowszy serial ze świata Star Wars. Aby nieco zaciekawić fanów przed premierą platformy, Disney+ postanowił pokazać kolejny zwiastun, tym razem wprowadzający w świat bestii, podróży kosmicznych oraz łowców nagród. Zresztą zobaczcie sami!

mandalorianin

Najnowszy zwiastun serialu The Mandalorian

Dyrekcja platformy Disney+ na pewno spodziewała się faktu, że to właśnie The Mandalorian od razu po premierze, może cieszyć się największą popularnością. Fani sagi Gwiezdnych Wojen znajdują się na całym świecie i nie mogą przepuścić żadnej nowości, związanej z kosmicznymi przygodami w galaktyce. Właśnie dlatego oficjalnie pojawił się drugi zwiastun serialu, skupiający swoją uwagę na licznych bestiach kosmicznych oraz tytułowym bohaterze, który z nimi walczy. Nie zabraknie w nim bitew na statkach kosmicznych, a fani będą mogli nieco bliżej przyjrzeć się łowcom nagród. Przekonajcie się sami, jak prezentuje się The Mandalorian.

Akcja serialu oraz jego nawiązania

Losy bohaterów serialu toczą się między Gwiezdnymi Wojnami: Epizod VI – Powrót Jedi a powstaniem Pierwszego Porządku w Gwiezdnych Wojnach: Przebudzenie mocy. Producent oficjalnie powiedział, że celem serialu jest ukazanie ciemnej strony mocy zupełnie inaczej, niż do tej pory. W The Mandalorian zostanie ona nieco obnażona, co pozwoli na zapoznanie się z panującymi po tamtej stronie zasadami. Było to widoczne zwłaszcza na pierwszym zwiastunie, jednak w drugim starano się mimo wszystko skupić na poważniejszych aspektach.

Serial The Mandalorian jest zainspirowany ważną postacią w sadze, uwielbianą przez wielu fanów. Mowa o legendarnym łowcy nagród, Boba Fett’cie, oraz jego synie-klonie, którzy mimo roli pobocznych, zagościli w naszych sercach. Nowy zwiastun jest naprawdę interesujący i wreszcie będzie można zobaczyć coś zupełnie innego niż niszczenie kolejnej Gwiazdy Śmierci. Kiedy jednak nastąpi premiera serialu w naszym kraju? Nie mam pojęcia, ale mimo wszystko mam nadzieję, że zdecydowanie szybciej, niż mogłoby się nam wydawać.

Źródło: The Verge

Wieści z Rozładowani.pl