The Last of Us 2 - nowy (długi) gameplay bez spoilerów [wideo]

Opublikowano 28.05.2020 10:05 -


Wczoraj zaprezentowano kolejny odcinek programu State of Play. Oczekiwano wiele (m.in. zapowiedź gier na czerwiec) i oczekiwania zostały w większości spełnione. Pokazano długi gameplay z The Last of Us 2, a do tego... bez spoilerów. Premiera: 19 czerwca 2020.

Ostatnio w sieci masa informacji na temat fabuły nowej części The Last of Us, dlatego każda wiadomość jest postrzegana jako potencjalne zagrożenie, w którym pojawić się mogą spoilery. Zaprezentowany materiał ukazuje rozgrywkę na kilku płaszczyznach, a konkretny gameplay, bez przerywników zaczyna się mniej więcej w 14. minucie filmiku:

THE LAST OF US PART II – INFORMACJE

Pięć lat po pełnej niebezpieczeństw podróży przez wyniszczone epidemią Stany Zjednoczone Ellie i Joel osiedli w Jackson, Wyoming. Życie w prosperującej społeczności tych, którym udało się przetrwać, dało im spokój i poczucie stabilności mimo nieustającego zagrożenia ze strony zarażonych i innych, bardziej zdesperowanych ocalałych. Gdy brutalne wydarzenie zakłóca ten spokój, Ellie wyrusza w drogę, by wywrzeć sprawiedliwą pomstę. Odławiając winnych jeden po drugim, musi zmierzyć się z niszczycielskimi skutkami swoich działań.

tlus

Wszyscy, którzy wyruszą w podróż wraz z Ellie, spośród sielskich gór i lasów Jackson napotkają nowe grupy tych, którzy przeżyli, będą wędrować przez nieznane, zdradzieckie lokalizacje oraz oglądać przerażające formy zakażonych. Ożywione przez najnowszą wersję silnika Naughty Dog postacie i otoczenie są bardziej realistyczne i pełne szczegółów niż kiedykolwiek.

Gra dostępna w przedsprzedaży z pakietem dodatków u wybranych partnerów handlowych i w PlayStation Store.

Wieści z Rozładowani.pl