Dziś zgodnie z Waszymi głosami prezentuję The Ken od artbees. Poniżej omówienie ciekawszych funkcji i dodatków jakie oferuje nam ten szablon.

1. Różnorodność

The Ken został zaprojektowany aby zadowolić szerokie grono klientów. Dzięki licznym opcjom i funkcjonalnościom jakie oferuje ten szablon, z łatwością stworzymy stronę wizytówkę dla firmy, one pager dla startupu czy też portfolio dla agencji interaktywnej bądź freelancera. Ogranicza nas wyłącznie nasza wyobraźnia i kreatywność.

ken1

2. Page composer

Dziś wiele szablonów premium oferuje różnego typu page buildery. podobnie jest w przypadku The Ken. Autorzy tego szablonu napisali własny page builder. Działa on bardzo sprawnie i jest bardzo intuicyjny w obsłudze. W dodatku oferuje dużo opcji konfiguracji takich jak np. widoczność danego elementu na urządzeniach ( możemy wyłączyć dany element i nie będzie on widoczny na tabletach, smartfonach czy komputerach. The Ken oferuje łącznie 57 elementów strony. Ciekawsze z nich omówiłem poniżej

composer

3. Możliwości konfiguracji wyglądu strony

The Ken oferuje nam także sporo opcji konfiguracji wyglądu strony ( każdej z osobna ). Możemy usunąć wyświetlanie nagłówka, tytułu strony, stopki lub każdego elementu z osobna. Dla każdej strony możemy ustawić wygląd: boxed lub full width , ustawić preloadera ( szczególnie przydatne przy stronie typu one pager z dużą ilością grafik i tekstów ). Oprócz tego możemy ustawić tło dla poszczególnych elementów strony, co obrazują poniższe obrazki:

4. Window Scroller

Bardzo proste a zarazem funckojanle rozwiązanie do prezentowania swojego portfolio. Po najechaniu kursorem na zawartość „monitorka” zawartość zaczyna przesuwać się w dół z wcześniej ustawioną prędkością. Rozmiary samego okienka również możemy konfigurować. Genialne, prawda ?

showcase

5. Ruchome obrazki

Jeśli chcesz dodać odrobinę animacji na swoją stronę to ten element jest w sam raz dla Ciebie. W dosłownie kilka kliknięć dodasz na stronę animowany obrazek czy ikonkę. Do wyboru spośród animacji mamy obrót o 360 stopni, wirowanie, podrzucanie czy też obrót o 360 w poziomie.

movingimg

6. Znakomita współpraca z WooCommerce

Szablon ten doskonale współgra z najpopularniejszą wtyczką e-commerce. Wszystko działa sprawnie i bez zarzutu.

woo

7. Znakomita dokumentacja i support

Jeżeli coś nagle przestało działać albo nie wiesz jak ugryźć dane zagadnienie – bez obaw. Twórcy tego szablonu zadbali o dobrze napisaną dokumentację którą wspierają video tutoriale. Oprócz tego bardzo sprawnie działający support, który w możliwie krótkim czasie odpisuje na nasze zgłoszenia.

helpd

8. Podsumowanie

Podsumowując „The Ken” to jeden z ciekawszych i bardzo kreatywnych szablonów jakie można znaleźć na Theme Forest. W połączeniu z unikalnym designem, ilością dodatków w Page Composerze, niezliczoną ilością opcji customizacji wyglądu strony otrzymujemy narzędzie które ogranicza jedynie nasza wyobraźnia. Osobiście lubię ten szablon za intuicyjne tworzenie treści i jego wszechstronność. Przy obecnej cenie 58$ otrzymujemy szablon, który z pewnością sprosta naszym oczekiwaniom.

Gdybyście chcieli abyśmy przetestowali dla Was jakąś wtyczkę / szablon dajcie nam znać w komentarzu :) 

Autor: Mateusz Gołębiewski


Posłuchaj nas!