Podczas niedzielnego meczu Super Bowl jedną z emitowanych reklam była pierwsza zapowiedź najnowszego serialu Marvela „The Falcon and the Winter Soldier”, który pojawi się wkrótce w serwisie Disney+ (jeszcze niedostępnym w Polsce).

Serial będzie opowiadał historię dziejącą się po wydarzeniach z „Avengers: Endgame” i został podzielony na 6 epizodów. Głównymi bohaterami, jak podpowiada tytuł, będą: Zimowy Żołnierz (Bucky Barnes; w tej roli Sebastian Stan) oraz Sokół (Sam Wilson grany przez Anthonyego Mackie).

Steve Rogers, popularny Kapitan Ameryka, wiedzie zasłużone spokojne życie w alternatywnym świecie ze swoją ukochaną Peggy Carter. Tarczę po Kapitanie przejął Sokół, którego losy splotą się właśnie z Zimowym Żołnierzem.

Jak potoczą się ich wspólne losy? Tego dowiemy się już od 19 marca. To znaczy dowiedzą się tego tylko wybrani szczęśliwcy, ponieważ platforma Disney+ nadal nie jest dostępna w Polsce.

Premiera serialu była kilkukrotnie przekładana ze względu na problemy produkcyjne spowodowane pandemią. Zdjęcia musiały zostać wstrzymane w marcu 2020 roku i wznowiono je dopiero po kilku miesiącach.

Poniżej możecie zobaczyć trailer z Super Bowl:

The Falcon and the Winter Soldier – trailer serialu na Disney Plus z Super Bowl 2021