Testy upadkowe nowych iPhone'ów - czyli który model podołał a który nie?

Testy upadkowe nowych iPhone’ów – czyli który model podołał a który nie?

Opublikowano 25.09.2013 10:13 Aktualizacja: 25.09.2013 10:24 - 5


Kolejki pod sklepami Apple jeszcze są i chyba nie zanosi się by szybko zniknęły. Zawsze będzie mnie dziwił ten fenomen, że ludziom się chce czekać w kolejkach, tylko po to by zdobyć, co jak co ale tylko telefon. Pomijając jednak zasadność ich wyboru, jest jeszcze coś – co dziwi mnie bardziej. Oglądając materiały jak ten poniżej zawsze się zastanawiam: czy Ci ludzie psujący te cudeńka techniki są niespełna rozumu?! Jak można dla dobra niewiążących i nie do końca obiektywnych testów, psuć takie cacka?! ;-)

Przed Wami test na odporność na upadek ajfonów w wersji 5S i 5C. Oba modele  podczas testów są wyposażone w oryginalne etui od Apple. Smartfony upuszczane są z trzech różnych wysokości i generalnie pomijając obiektywność tych testów, to jakieś drobne wnioski można wyciągnąć, ale wpierw materiał:

Jak widać, model budżetowy niestety nie wytrzyma i nawet samo etui go nie uratowało. O dziwo 5S trzyma się dzielnie do samego końca, tzn. do upuszczenia go z najwyżej wysokości, która była brana pod uwagę w teście. Oczywiście etui oberwały, nic dziwnego ale za to sam 5S właściwie bez szwanku wyszedł z opresji. Jakie wnioski się nasuwają po teście? Moje są stosunkowo jasne i pojawiły się jeszcze przed samym testem w postaci pytań; Skąd oni biorą te telefony i czy im ich nie szkoda?! ;-)

Wieści z Rozładowani.pl