Testujemy dla was Vivo X51, a X60 ma premierę jeszcze w tym roku. Co o nim wiemy?

Opublikowano 17.12.2020 13:47 -


Z informacji dostępnych w sieci wynika jasno - Vivo X60 będzie aktualizacją Vivo X51 o mocnych zmianach wewnętrznych. Nie będzie zatem drastycznych zmian w designie, ale pod ekranem to kompletnie inny sprzęt. Procesor Exynos zamiast Snapdragona i optyka Zeiss?? Dobrą drogą idziesz Vivo.

Mogę powiedzieć przed premierą, że w testach Vivo X51 wypada całkiem nieźle i jego możliwości foto robią wrażenie. Tym bardziej cieszy mnie, że rozwój serii X nadal idzie w kierunku rozwoju fotografii, bo to się sprzedaje.

Vivo po raz pierwszy w moich rękach - testujemy X51 5G

Na początku tego roku mieliśmy premiery vivo X50, X50 Pro i X50 Pro+. Wersja Pro+ zebrała bardzo dużo pochlebnych opinii w sieci, ale niestety tylko tej za wielkim murem. Do Europy trafiła oficjalnie tylko wersja X50 Pro ze zmienioną nazwą na X51 5G. Po co ta zmiana nazwy, nie wiem.

Vivo X60

Nowy model Vivo X60 ma mieć premierę 29.12.2020 roku. Wtedy otrzymamy potwierdzenie, czy to, co wiemy to prawda. Możemy jednak mówić o niesamowicie wysokim prawdopodobieństwie.

Nowy Vivo X60 będzie wyposażony w procesor Exynos 1080 wyprodukowany w 5nm procesie technologicznym. Dostarczony będzie on prosto z pudełka z OriginOs, czyli systemem Vivo bazującym na Androidzie.

vivo x60

Zmodyfikowany zostanie układ gimbalowej stabilizacji obrazu tak, że będzie ona jeszcze dokładniej wykrywała ruch. Za optykę odpowiedzialny będzie niemiecki Zeiss. Funkcje oraz ułożenie poszczególnych matryc się nie zmieni.

Vivo X51 5G 3

Pierwsze rendery ukazują również wyjątkowo nieistotną zmianę - oczko przeniesie się z lewej krawędzi na środek. Czy Wam też jest wszystko jedno, gdzie ono się znajduje?

vivo x50 pro

X60 x3

Na rynek chiński tego dnia zostaną wypuszczone, aż 3 modele, tak jak to miało miejsce na początku tego roku - X60, X60 Pro i X60 Pro+. Można zatem spokojnie założyć, że model X60 Pro trafi gdzieś na przełomie Q1/Q2 pod nazwą X52.

Mnie zatem pozostaje czekać na ostatnie dni tego roku, aby zapoznać się z nowymi urządzeniami, a Wy, już niedługo otrzymacie podsumowanie testów X51 5G.

Wieści z Rozładowani.pl