Teoria wielkiego podrywu znika z Netflix! Macie ostatnią szansę do obejrzenia serii

Opublikowano 2.12.2020 11:22 -


Nie wiem, czy jest ktoś jeszcze, kto nie obejrzał Teorii wielkiego podrywu. Oczywiście gdybanie w formie żartu, ale sitcom cieszy się ciągle olbrzymią popularnością. Sam łapię się na tym, że odpalam na Netflixie Toerię, która leci w tle. To jednak się skończy wraz z końcem roku 2020.

A nawet będzie to dzień wcześniej, bo 30 grudnia Teoria wielkiego podrywu znika z Netflix. Nie jest pewne, czy Netflix wykupi licencję na dalszy okres, możliwe jednak, że nie.

Teoria wielkiego podrywu znika z Netflix na koniec roku

Oczywiście wierzymy, że Netflix przedłuży licencję, ale jeśli jesteście w trakcie oglądania całej serii, to warto mieć na uwadze potencjalne zniknięcie serialu z platformy giganta.

Gdy sąsiadką nerdów, którzy świata nie widzą poza nauką, zostaje seksowna Penny, Leonard, Sheldon, Howard i Raj zaczynają rozważać, czy nie poszerzyć kręgu znajomych.

HBO GO alternatywą

Jeśli nie przeszkadza Wam aplikacja HBO GO i jej sposób działania, to serial ciągle znajduje się właśnie tam, a na razie nie ma informacji o usunięciu go z biblioteki.

Usunięcia na Netflix

Teoria wielkiego podrywu to nie jedyna pozycja, która zniknie wraz z końcem 2020 roku. Peep Show, Plotkara, Gwiazdy na ziemi czy Jaane Tu... Ya Jaane Na również dostępne są tylko do końca grudnia.

Kaley Cuoco z Teorii Wielkiego Podrywu w nowym serialu Stewardesa - już na HBO GO

Aktorka Kaley Cuoco robi wszystko, aby nie podzielić losu innych sitcomowych bohaterek i od razu próbuje się odciąć od roli z Teorii. Czy jej się to uda?

Zwiastuny serialu Stewardessa, a także zapowiedzi zwiastują, że jest duża szansa na sukces w tej materii. Niewielu aktorom z głównych seriali komediowych się to udało, ale Kaley Cuoco ma na to szansę. Najbardziej znaną, a niezaszufladkowaną aktorką jest chyba Jennifer Aniston, która skutecznie uwolniła się od roli Rachel. Inni bohaterowie Przyjaciół próbowali, ale z różnym skutkiem.

STEWARDESA - ZWIASTUN NOWEGO SERIALU HBO

Fabuła serialu skupia się na historii stewardessy, której życie zmienia się w ciągu jednej nocy. Budzi się ona nie w tym hotelu, co powinna, a obok niej znajduje się ciało martwego mężczyzny. Serial oparty jest na powieści Chrisa Bohjaliana.

Wieści z Rozładowani.pl