Ten dzień musiał nadejść - Pornhub z własną siecią VPN

Ten dzień musiał nadejść – Pornhub z własną siecią VPN

Opublikowano 27.05.2018 21:17 Aktualizacja: 3.06.2018 20:47 -


Pornhub uruchomił VPNhub – własną sieć VPN. Nowa usługa jest darmowa, ma nieograniczoną przepustowość i ma zapewnić bezpieczeństwo i anonimowość w trakcie surfowania po sieci.

Ostatnio coraz częściej na łamach DailyWeb piszemy o Pornhubie. I nie, nie ma to związku ze spędzaniem przez nas czasu wolnego, a raczej przez to, jakie działania podejmuje największy erotyczny serwis – głównie w kontekście działań marketingowych. Teraz serwis zaskoczył wszystkich i wprowadził swoją własną sieć VPN. Nowość portalu ma służyć szczególnie użytkownikom, którzy chcą anonimowo przesyłać dane bez ich zapisywania i zbierania w przeglądarkach.

Cena VPNhub?

Jak już wspomniałem, sieć od Pornhuba jest darmowa, ale tylko wtedy, jeśli skorzystamy z niej z urządzenia z Androidem lub iOSem. W wersji darmowej nie wymaga zakładania konta. W tym wariancie jednak możemy korzystać z tylko jednego serwera, znajdującego się w Stanach. Jeśli chodzi o desktopy – będziemy musieli skorzystać z wersji premium, kosztującej 13 dolarów za miesiąc (która ponadto będzie wolna od reklam).

PornHub znów zaskakuje świetną kampanią

Wersja ta dostępna jest dla korzystających w Australii, Brazylii, Kanadzie, Japonii, Singapurze, Wielkiej Brytanii i największych miastach Stanów Zjednoczonych. Dostęp do usługi mają z kolei zablokowany internauci z Kuby, w Iranu, Korei Północnej, Sudanu i Syrii – z racji tego, że obłożone są one sankcjami USA. Pornhub chwali się, że VPNhub opiera się na około 1000 serwerów znajdujących się w ponad 15 państwach.

Dlaczego Pornhub uruchamia własny VPN?

Według przedstawicieli portalu, uruchomienie własnego serwera VPN ma związek z obserwacją zachowań użytkowników, którzy oglądali treści w trybie incognito. Ten jednak nie zapewnia takiej ochrony, na jaką liczyliby użytkownicy – zwłaszcza wtedy, kiedy korzystają z ogólnodostępnych sieci. Producent gwarantuje, że usługa nie zbiera żadnych danych o użytkownikach i można z niej korzystać w pełni anonimowo.

Wieści z Rozładowani.pl