Ten człowiek sfotografował każdy wschód słońca w 2019 roku, poznajcie projekt The Year of Sunrise

Ten człowiek sfotografował każdy wschód słońca w 2019 roku, poznajcie projekt The Year of Sunrise

Opublikowano 2.01.2020 12:27 -


Okazuje się, że nie wszyscy jednak startują ze zrzucaniem swojej wagi, wraz z początkiem nowego roku. Niektórzy idą pod prąd i postanawiają… zrobić zdjęcie każdego wschodu słońca przez cały rok.

Projekt o nazwie The Year of Sunrise to pomysł Pana, który podpisuje się jako Bugsy Sailor, a idea stojąca za nim jest dość prosta: przez cały rok uwiecznić każdy wschód słońca. Pomysł brzmi szaleńczo, prawda? Otóż temu Panu się udało i tak powstał wielki zbiór zdjęć pięknych poranków.

Podziwiam i szanuje za wytrwałość i konsekwencje, tym bardziej że poranne wstawanie szczególnie w okresie jesienno-zimowym, to prawdziwa tortura. Pan Bugsy się nie poddał, a efekt finalny jest naprawdę świetny. Zdjęcia pochodzą z różnych lokalizacji, ale większość z nich została wykonanych w pobliżu Jeziora Górnego (ang. Lake Superior) i Górnego Półwyspu (ang. Upper Peninsula). Jak podkreśla Bugsy. zdjęcia były tylko w minimalnym stopniu obrabiane w post produkcji, bez inwazyjnych filtrów czy innych korekcji. Efekt finalny możecie zobaczyć poniżej.

 Zobacz

Wieści z Rozładowani.pl