Telefon Tesla według Samsunga, wizjonera i kilku Serbów

Telefon Tesla według Samsunga, wizjonera i kilku Serbów

Opublikowano 24.06.2019 8:20 -


Mariaż świata smartfonów ze światem samochodów to nic osobliwego. Mamy już kilka zgranych duetów Huawei i Porsche, Oppo i Lamborghini czy OnePlus i McLaren. Dlaczego do tego grona nie miałby dołączyć Samsung i Tesla? Albo dlaczego Tesla nie miałaby zrobić własnego telefonu? A może… może już zrobiła?

Skoro manifest Tesli zakłada przyśpieszenie postępu i dostarczanie go w postaci atrakcyjnych produktów, dlaczego nie jest możliwe stworzenie przez firmę idealnego telefonu? Czy telefonem Tesli może być nadchodzący Galaxy Note 10? A może taki telefon dostarczą Serbowie? Dziś mam dla Was 3 pomysły na telefon Tesli, wszystkie z przymrużeniem oka ;).

Martin Hajek i jego wizje

Martin Hajek jest Holendrem i zasłynął kilkoma śmiałymi projektami. Niedawno rozpisywano się o nim, gdy zaprezentował swoją wizję elektrycznego Citroena 2CV. Jak sam mówi, wrócił on jednak do swoich korzeni i znów przygotowuje wizualizację smartfonów na podstawie własnych preferencji lub plotek i przecieków. W międzyczasie popełnił (tak to dobry wyraz) wizualizację telefonu Tesli.

Tesla Model P Phone to projekt, który ma nawiązywać popularnego elektrycznego samochodu. Inspiracje i stylistyczne nawiązania widać od razu. Żywy, czerwony kolor i notch w kształcie logo to elementy, które rozpozna każdy, kto kojarzy firmę Elona Muska.

Nie jestem pewien, czy to dobry pomysł by Tesla inspirowała się projektami Martina. Nie jestem też pewien, czy Martin nie powinien wrócić znów do projektowania samochodów. Ciekawe, czy Wam się to podoba?

Samsun Galaxy Note 10 w edycji Tesla to fake

Kilka dni temu smartfonowy świat elektryzowała plotka o tym, że amerykańska Tesla i koreański Samsung nawiązali współpracę. Jej owocem miał być nadchodzący Samsung Galaxy Note 10 w specjalnej wersji inspirowanej marką elektrycznych samochodów.

Samsung Galaxy Note 10 Tesla

Szał i podniecenie nie miałyby końca, gdyby nie fakt, że wiadomość okazała się nieprawdą. Szkoda, bo lubiliśmy wersje z Batmanem i Avengersami, polubilibyśmy się z wersją z Teslą ;)

Telefony Tesla Od SeRbów!

Nikola Tesla był z pochodzenia Serbem, pewnie pamiętacie o tym ze szkolnych lekcji. Pewnie nie raz słyszeliście też o firmach i produktach, które nazwą nawiązują do tego geniusza. Niestety, nie zawsze nazwa odzwierciedla ducha firmy i to, czym ta firma jest.

Tesla Serbia

Kilku Serbów marzyło, by stworzyć firmę produkującą rewolucyjny sprzęt. Mają w ofercie wiele produktów, ale przodują w smartfonach. Niestety, tym razem sława i geniusz znanego naukowca nie pomogła. Tesla w tym przypadku to buble i często imitujące tylko inny sprzęt (jak iPhona X). Stare rozwiązanie w połączeniu z kiepskimi podzespołami to chyba jakaś kpina.

Wieści z Rozładowani.pl