Tęcza na Snapchacie nie działa. Co zrobić?

Opublikowano 18.09.2015 9:15 Aktualizacja: 9.08.2016 13:45 - 3


Wiele kontrowersji budzi najnowsza aktualizacja Snapchata, o której pisałem w poprzednim wpisie. Niektórzy użytkownicy są zachwyceni nowymi filtrami, inni wręcz zrozpaczeni - okazuje się, że ich telefon nie obsługuje nowej funkcji. Co zrobić w takiej sytuacji?

Sami autorzy aplikacji zaznaczają, że nowe funkcje - ze względu na ograniczenia techniczne - nie są obsługiwane na niektórych urządzeniach.

snap sklep play
Ciekawe jest jednak to, że niektórzy posiadacze jednego modelu telefonu mogą tęczą zwymiotować, inni nie. I niezależnie, czy jest to Samsung, LG, Sony, iPhone czy jakikolwiek inny smartphone. "Jak żyć" w takiej sytuacji?

Chodzą pogłoski, że aktualizacja działa jedynie na telefonach z androidem o numerze 5 i wszystkich sprzętach z iOSem, co okazuje się być nieprawdą. Mam sprzęt zarówno ze wspomnianym androidem, jak i sprzęt od Apple, jednak na żadnym z nich nie działa mi nowa funkcja. Zebrałem dla Was kilka porad, które znalazły się na grupach tematycznych poświęconych Snapchatowi - podobno po ich zastosowaniu niektórym zadziałało. Oto one:

1. Aktualizacja androida
2. Włączenie funkcji rozpoznawania twarzy
3. Dłuższe przytrzymanie palcem ekranu
4. Aktualizacja aktualizacji Snapchata
5. Zastosowanie emoji imitującego tęczę ;-)

tecza

A może Wy odkryliście jakiś super sposób na naprawę tęczy?

Wieści z Rozładowani.pl