Techland dorzuca "Bad Blood" za darmo dla posiadaczy "Dying Light"

Techland dorzuca “Bad Blood” za darmo dla posiadaczy “Dying Light”

Opublikowano 28.01.2020 19:31 -


Początek tego roku nie przyniósł dobrych wieści dla fanów serii “Dying Light”. Kontynuacja tytułu o epidemii zombie miała ukazać się wiosną tego roku, jednak twórcy przesunęli premierę na czas nieokreślony. Oj, wielką mam nadzieję, że wypuszczenie tego survivalu na rynek bardzo się nie opóźni, bo to jedna z tych gier, na które od dawna wyczekuję. Są na szczęście i dobre wiadomości — z okazji pięciolecia produkcji Techland udostępnił za darmo “Bad Blood”, czyli swoisty tryb battle royale w świecie “Dying Light”.

Rozszerzenie “Bad Blood” dostępne jest dla wszystkich, którzy posiadają “Dying Light” oraz wszystkich tych, którzy zdecydują się zakupić tytuł. Akcja nie ma terminu ważności. Co więcej, jeżeli zachęcimy do zainwestowania w produkcję Techlandu znajomych, dodatkowo otrzymamy jeszcze specjalne złote bronie. Oferta skierowana jest do wszystkich niezależnie od platformy. By z niej skorzystać, wystarczy wejść na dedykowaną akcji stronę i zarejestrować się lub po prostu zalogować.

“With five years behind us, I wanted to take a moment to thank you all for the support, feedback, and faith you keep on giving us. We really couldn’t have hoped for a better community. You have been and, continue to be, an incredible source of inspiration and joy. We assure you, even though we are working hard on Dying Light 2, our support of the original Dying Light will continue. There’s nothing more valuable to us than seeing a positive response from our fans. It’s humbling, it gives us perspective, and purpose to keep on going. Thank you again from the whole team!” – powiedział Paweł Marchewka, CEO Techlandu.

Osobiście bardzo się z tej wiadomości cieszę, jakkolwiek nie jest ona w stanie ukoić mojego smutku po przesunięciu premiery drugiej odsłony “Dying Light”.

Źródło: bluesnews.com

Wieści z Rozładowani.pl